Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel, hogy viszonylag hosszú kapcsolat után az exed pár hét alatt mással van? Mi segített, hogyan felejtettél? Örülnék, ha írnátok pár tanácsot.

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja lett vége a majdnem két éves,első kapcsolatomnak.Szinte minden tökéletes volt,majd az utolsó pár hónapban láttam,hogy elhanyagol,amit szóvá is tettem többször,de ezért csak dunnyogósnak titulált.Aztán kimondtuk,hogy vége, de ő akkor is azt tartotta,hogy csak idő kell és rendeződnek a dolgok,ha tényleg egymásnak teremtettek minket.

Eltelt két hét,közöltem vele,hogy alig bírom ezt,és rájöttem a hibáimra, és ha mindketten változtatnánk működne,nem kell ennyi miatt eldobni mindent.De már azt válaszolta,hogy neki nem kell komoly kapcsolat, nem akar lekötött lenni stb és ennyi volt.

Ezt nehezen viseltem,de csak arra tudtam gondolni,hogy jobb,hogy most kiismertem és csak átvert,hülyített.Mert tényleg nem tudom miért volt velem majdnem két évig,ha most olyan indokkal hagy ott.

Erre a hétvégi buliban egész este egy csajjal volt, majd másnap hagyott neki kommenteket,ilyen-olyan puszikkal.

Mióta ezt tudom,teljesen magam alatt vagyok. Próbálom elterelni a figyelmem, de nem tudom.Folyton azon kattogok,hogy mennyire gyűlölöm, képes volt két évig velem lenni úgy hogy nem is szeretett,hisz 2 hét alatt talált másat,nekem meg azt hazudja,hogy nincs ideje,ráadásul egy olyan lány lépett a helyemre,aki igazi kis ribi, a környékről szinte minden fiúval volt már.Teljesen megalázónak érzem ezt, bánom azt az elpazarolt 2 évet amit a fiatalságomból elrabolt, és bánom,hogy nem ismertem ki előbb.Annyira rosszul érzem magam,hogy néha nem is tudok enni,hányingerem van...

Mit tegyek? Aki volt már hasonló helyzetben, jól esne tőle pár bátorító szó :(

17L


2014. jún. 11. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg nem jön össze a csajjal, ha ekkora r*banc, csak meg akarja d*gni. Szerintem rájött, milyen fiatalok vagytok még, ha te 17 vagy, gondolom a faszi se sokkal idősebb. Kell neki még pár év, hogy megd*gjon jó pár nőt, ez így normális.
2014. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

rájöttem de nem tudok bele törődni...hogy akkor miért hülyített ilyen sok ideig és miért vette velem komolyan..még a szüleink is jól megismerték egymást.

Egyébként a környezetemben nem egy olyan pár van,akik fiatalok,szeretik egymást és nincs szükségük arra hogy mást is jól meg...... ezek szerint engem nem szeretett eléggé,pedig mindent megadtam neki.Nem is bánom,hogy vége csak nagyon gyűlölöm és nem tudom hogyan felejtsek és mit csináljak,hogy ne legyek rosszul.:(

2014. jún. 11. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen helyzetben csak az segített, hogy sokat voltam a barátokkal. Mikor velük beszélgettem, buliztam, vagy csak lógtam, nem az exemen agyaltam.

A Másik dolog ilyen fiatalon kár ezen forogni, a pasik 19-20 évesen jönnek rá hogy csajozni akarnak, a nők meg 21-23 évesen. Egyetemen, hidd el sok nő csak d**ni akar. Így vagyunk összerakva, a mai világban nagy a csábítás... :\

Bevallom őszintén, és így 25 éves koromra "nyugodtam" le.

25F

2014. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz feldolgozni de muszáj. Velem ugyanez történt csak a számok voltak mások :) 6 év után szakított velem és másnapra már össze is jött valaki mással. Viszont nálunk fordítva volt, én vagyok a srác.
2014. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy 2 hét alatt talált mást, nem jelenti azt, hogy 2 évig nem szeretett. Sajnos a szerelem sokszor elmúlik és a ti korotokban még nem elég az, hogy szeretetté alakul. Ne arra gondolj, hogy elrabolt két évet a fiatalságodból, hanem arra a sok szép közös élményre, emlékre, amit együtt éltetek át. 17 éves vagy, korai lett volna a "holtomiglan-holtodiglan". A volt barátod pedig most kipróbálja, hogy milyen egy ribivel. Ő ebből fog tanulni. Még az is lehet, hogy visszakönyörgi magát hozzád.
2014. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Megpróbálok akkor valamit csinálni,várok egy olyanra akit ugyanennyire fogok szeretni és majd elfelejtem őt. Ha visszakönyörögné magát(volt egy ilyen mondata is,hogy talán majd pár év múlva újra)akkor elküldöm a jó büdös francba a szemetet.

2014. jún. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!