Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többszöri megcsalás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri megcsalás után, újrakezdés?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel több mint egy éve vagyunk együtt...ez alatt 2x csalt meg. Mind kétszer tőle tudtam meg. Legutóbb elhagyott amiatt a srác miatt akivel csalt de még aznap este felhivott hogy inkább mégse és fogadjam vissza sajnálja stb...visszafogadtam egy ideig minden oké volt jobb volt a kapcsolatunk szerintem, de most úgy gondolom megint találkozgat vele vagy valaki mással...szerintetek megéri folytatni? mindenki mondja ha szereten nem csal meg de b**meg! akkor minek hív fel sírva? akkor minek van velem? mi tartja melettem ha mással van???? mi a francnak mondja hogy szeret?? 3 óráig birta nélkülem... F/18
2014. jún. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki, lába se érje a földet! Nem vagy más neki csak érzelmi lábtörlő, mert tudja hogy szereted és kiállsz mellette és legfőképpen mert megbocsátasz neki. Ha már 2x megcsalt, akkor legközelebb is meg fog ha lesz megint 3 "üres" órája. Én jártam így, már így... és hidd el jobb nem lesz...
2014. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
are you f#cking kidding me? haver, igaza van az elsőnek.. mint macskát szarni úgy hajítsd ki, mert ez csak kihasznál téged, te vagy a biztos mamlasza neki, akihez mindig visszamehet, bármit is tesz..
2014. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most megint elhagyott, de megint meggondolta magát...kéri hogy fogadjam vissza....
2014. jún. 14. 15:35
 4/9 anonim válasza:
Ne csinálj hülyét magadból, nem érdemel meg téged!
2014. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ne engedj. Szakíts vele, és ne fogadd vissza. Ha ennyiszer megcsalt akkor ezután is megfog, bármennyire is esküdözik az ellenkezőjéről.

Elképzelhető hogy szeret, de közben az effée kalandok felizgatják vagy hasonló... de ez a helyzet egyikőtöknek sem jó. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne engedd hogy visszakönyörögje magát.


Vagy egyezzetek meg egy nyitott kapcsolatban, ahol mellette te is félrejársz... Vannak párok akiknél ez működik.

2014. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vituska válasza:
szerintem az ilyen embernek az a 2 esély is sok volt amit kapott dili lennél még eggyet adni én nem adnák ha elment ne sírjon azért amit eldobott
2014. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már az elsőnél véglegesen szakítottam volna vele. Aki 1x megteszi megteszi többször is. Meg ne bocsáss neki nem érdemli meg!!
2014. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyedben az első alkalom után kidobtam volna.
2014. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnám megbocsájtani, ha valaki megcsalna.. És tök mindegy, hogy vissza sírja e magát, meg attól szerethet, meg is bánhatja amit tett... a kérdés itt, hogy te tudsz e benne bízni ezek után?? Mindig azon kattog az agyad akaratlanul is, hogy most ugyan kivel van, vagy mit csinál.. ebbe csak idegileg készülsz ki..Szerintem keress más lányt, aki megbecsül és nem csal meg!
2014. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!