Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A párom össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A párom össze akar velem költözni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsán hangzik, "jajj szegény én, a barátom, velem akar élni", de csak 19 éves vagyok, és még tanulok. A 23 éves barátommal 2 éve vagyunk együtt, van munkája, és jelenleg albérletet keres. Alapvetően kedves, türelmes, toleráns, és figyelmes. Mindent elém rak, amit szemem-szám megkíván, sőt még ki se kell mondanom. Hűséges, szeret, őszinte, és csodálatos. Viszont neki a "járás" azt jelenti, hogy sülve-főve együtt vagyunk, egymás nélkül szinte sehova se megyünk, ha van egy kis szabadidőnk, alap , hogy felhívjuk a másikat, hogy ráér-e, hétvégente egymásnál alszunk, együtt töltjük a délelőttöt és / vagy a délutánt, tőle megyek suliba és hozzá megyek suliba, ha nincs tanulnivalóm. Zokon veszi, ha mással találkozom, ( lehet az egy középkorú nő, vagy egy régi jó barátnőm), ha egy-egy napra elutazom, néha, az a baja, hogy miért nem megyek fel hozzá, ha hazaértem.

Most albit keres, és megkérdezte, hogy hozzá költöznék-e, ha találna egyet.

1. Valszeg másik városban tanulok tovább, nem hiányzik, hogy elkötelezzem magam valakinek, nem hűség szempontjából, hanem hogy feladjam a továbbtanulást, az utazgatást- ő nem tudja finanszírozni az én "álmaimat", eddig oké, nem várom el tőle, nincs hozzá jogom, de ha nélküle vágok bele valamibe, akkor vagy mindenáron segíteni akar, vagy be kell fejeznem, ha ő nem tud támogatni( akár anyagilag, akár időben)

pl: Jelentkeztem a suliban fizika szakkörre, ami 2 + órát jelent hetente. Olyankor négyig vagyok, és utána nincs kedvem sem időm átmenni hozzá. Ő duzzog, hogy miért vettem fel, ő ehhez hülye, ő ebben nem tud segíteni + 1 napig nem is látjuk egymást.

2. Egy minimálbéres fizetésből kizárt, hogy kettőnket el tudna tartani.

3. Most az anyjával él, nem élnek túl jól, de hiányt sem szenvednek, önálló akar lenni, de azért nem kéne elköltözni. A rezsi az albi sokba kerül, ráadásul , 3-4 év alatt egy saját lakást is össze tudna hozni.


2014. jún. 11. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted azt a fiút tuti!
2014. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne kötelezd el magad. Ha szeret akkor engedne utadra, mert tudnia kellene hogy neked mi a jó/fontos.
2014. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
minimálból saját lakás 3-4 év alatt?
2014. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2 es válaszoló te buta vagy :D
2014. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
magáncégnél dolgozik csak alapvetően minimálbéres, kora ősszel, nyaranta és tavasszal tud túlórázni, kb 40-50 ezer forint plusz pénz jön be neki havonta
2014. jún. 11. 16:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem en ki***ottul orulnek egy ilyen jo pasinak!:D
2014. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

3-4 év alatt egy saját lakást is össze tudna hozni.


ahha 150ből...

2014. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 Kimész az utcára, és ilyen minden 2. aki szembe jön. Esetleg több fizetéssel, és kevésbé buta ;)
2014. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké talán túlzás amit mondtam. Akkor 6-7 év + még a 2 év amit ledolgozott eddig.
2014. jún. 11. 16:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg duzzog ilyen apróságokon megértem hogy maradnál. Ez nem állapot hogy nem mehetsz nélküle sehova és hogy állandóan vele kell lenned, ráadásul folyton telefonáltok is. Nincs magánèleted mellette ami kell. Beszéld meg vele hogy neked mire van szükséged és ha megsértödik akkor gyerek még.
2014. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!