Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rossz kapcsolat ha szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz kapcsolat ha szinte minden nap van veszekedés?

Figyelt kérdés
de mindig meg tudjuk beszélni....
2014. jún. 12. 15:47
 1/8 anonim válasza:
szexeljetek:D mi akkor nem veszekszunk ha szexelunk..ha mar egy nap is kimarad akkor tuti veszekedunk..de maugy tenyleg. probaljatok ki. hidd el jot fog tenni!:)
2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
57%

"de mindig meg tudjuk beszélni...."

ezzel magyarázod magadnak hogy nem érzed magad jól a kapcsolatban, de még szeretnéd helyrehozni. sok vita nem normális igen, az, hogy nincs egy véleményetek még nem jelenti azt hogy veszekedni kell. söt. szóval az rossz kapcsolat igen

2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.5 éve vagyok ilyen kapcsolatba, hogy naponta megy a veszekedés!

Eddig úgy voltunk,hogy a szeretet stb...tehàt megbeszéljük...màsik nap kezdjük elõlröl! Az ember beleun egy idõ utàn...és ràjössz,hogy hiàba van a szeretet- szerelem-érzelem,a sok veszekedés halvànyìtja!

2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De tényleg nagyon nagyon szeretjük egymást csak minden nap veszekszünk valamin.....de szinte mindig a féltékenység.

És nagyon szeretnénk egymással maradni...

2014. jún. 12. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el,hogy Te így kell, hogy boldog legyél!
2014. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is veszekszünk a barátnőmmel, de szeretjük egymást. Nálunk a suli miatt veszekedtünk, mert ő stresszelt, én meg nem szerettem ezt. Nekem az érettségi miatt volt rossz kedvem, ezekből adódtak a veszekedések legtöbbször. Most jön a nyár, majd meglátjuk mi lesz...
2014. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Ha ennyit veszekedtek, az szerintem azt jelenti, hogy mindketten önzőbbek vagytok a kelleténél. Gyúrjatok kicsit önzetlenségre, és javulni fog a helyzet!

24F

2014. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát az ilyen kis veszekedések nem vészesek :)

szerintem a normális kapcsolatban szükség van néha erre is, ne csak mindig rábólintsunk arra, amit a másik mond :)

2014. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!