Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el azt az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azt az idősebb, gazdag embert akinek fiatalabb nője van? (lent)

Figyelt kérdés
Miért képzi általános utálat és megvetés tárgyát az, ha egy idősebb (értem 50 fölötti) dúsgazdag embernek egy fiatal (értsd 30 év alatti) barátnője/felesége/szeretője van? A gazdag ember ugyanis valószínűleg fiatal, kellően jó nőkre (szép test, nagy mell, gyönyörű arc stb.) és az ebből származó vad szexre vágynak, és ezért persze csrébe jól tartják a nőt (bunda, ékszerek, sportkocsi, villa stb.). A nőnek pedig kell a gazdagság, a pompa, és ezért hajlandó ugyebár lefeküdni egy idősebb emberrel is. Ezt mindketten akarják, és teljesen természetes dolog, nem értem tehát ezt miért ítélik el és/vagy nézik le olyan sokan... Vélemények?
2014. jún. 12. 18:57
1 2
 11/17 anonim válasza:

Melyik nő vágyna egy olyan idős pasira aki korától adódóan már kijátszotta a lapjait és még mindig nincs pénze...

Tehát legyen pénze de attól még nem az az ok a kapcsolatra hanem csak megteremti a körülményeket... Persze nem minden esetben de én ezt látom a családomban van rá több példa is...

Én szerintem ez teljesen normális...

Azt viszont nem tudnám megérteni hogyha sokkal fiatalabb pasija van egy idős nőnek :S

20/F

2014. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Azért mert "GAZDAG" nem azért van velem mert szereti!!
2014. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert irigyek...
2014. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Mert ez nem kapcsolat hanem kb. árucsere.

A nő szexet ad draga dolgokért,a férfi meg pénzt,dolgokat a szexért.

Egymas kölcsönös kihasználása. Amúgy meg általában kiderül hogy a fiatal csaj meg egy magakorabeli bikaval is félrekefél.



Pontosan leírtad az én véleményem is. Komoly mint ha én írtam volna...

2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mert valahol irigylik. És miért ítélik el a gazdag idősebb nőt egy fiatal baráttal? Ugyanazért. Mert az emberek szánalmasak és nem a saját életükkel foglalkoznak, hanem a másokéval.
2015. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Így van, az irigység nagy úr!
2015. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, nem értek egyet az ilyen nőkkel.. De nem is foglalkozom velük!
2015. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!