Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jellemző az Erdélyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jellemző az Erdélyi férfiakra, mint párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátom Erdélyi származású, húsz éves koráig Kolozsváron élt. Már húsz éve él Magyarországon -de magával hozta a kissé eltérő kultúrát. Rajta kívül régen szintén volt egy erdélyi barátom (bár nem tartott sokáig, mert csak nyaralni volt itt). Mind a kettő hasonlít abban, hogy a szexben kissé visszafogott -persze, ha olyan hangulatuk van, nagyon tüzesek, de többnyire zárt szájjal csókolóznak, mind a kettő időnként eltűnt napokra, nehezen mutatják ki az érzelmeiket, nyilvánosság előtt mérsékelik az összebújást.

Ez csak véletlen egybeesés, vagy az erdélyiekre jellemző a visszafogottság? Aki járt már Erdélyivel, mit tapasztaltatok? Tudom, egyénfüggő, de erre a kultúrára mi a jellemző?



2014. jún. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az erdélyiek általában konzervatívabb gondolkodásúak.
2014. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

Általában tényleg kissé visszafogottabbak, de ez teljes mértékben egyénfüggő. Én erdélyben élek, tudom... itt is vannak nagyon nyitott, laza srácok. De a más "kultúrkörnyezet" miatt is kissé nehézkesebben oldódnak fel, főleg (idegen/számukra külföldi) társaságban.

De azért a véletlen is közrejátszhatott hogy pont két hasonló pasit fogtál ki. Mint minden másban itt is a neveltetés számít rengeteget. Persze a személyiség mellett.

2014. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én egyáltalán nem fognám a "más kultúrára"... Szerintem is a neveltetés és a személyiség bírnak döntő befolyással párkapcsolatok terén,mint minden más téren az életünkben.

Kolozsvár nagy város, nem egy kis falu eltérő kultúrájáról beszélünk...

Szerintem nem lehet általánosítani, mert nincs olyan hogy "na ez jellemző az erdélyiekre".

Esetleg székelyföldön még beszélhetünk ilyesmiről, de egy Kolozsvári egyén esetén szerintem képtelenség általánosítani.

2014. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 14. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
En is erdelyi vagyok.Viszont ez szemelyfuggo,eppen ket olyan embert kaptal ki akik hasonloan visszafogottak voltak.Ugy semmilyen tipikus tulajdonsag nincsen ami Szekelyekre lenne jellemzo ilyen szempontbol.
2014. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!