Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még folytassam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még folytassam, hátha beleszeretek vagy ha eddig nem tudtam, már nem is fogok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal mostanában, elég sokat beszélünk naponta és igazából nincs olyan dolog, ami ne tetszene benne. Kedves, humoros, okos, tetszik az életszemlélete is és külsőre is bejön. A probléma ott kezdődik, hogy valahogy mégsem tudok beleszeretni, vagy legalábbis úgy érzem, hogy nem fogok tudni. Ez nálam eddig szinte az első napokban eldőlt, akikbe szerelmes voltam, azokba hamar beleszerettem. Szerintetek mit tegyek? Hagyjam még alakulni a dolgokat vagy ha eddig nem szerettem bele, akkor már nem érdemes próbálkozni? Nem akarom őt sem áltatni és magamat sem, de közben meg tényleg jól kijövünk.

21L


2014. jún. 13. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szai.. Szerintem kicsit haverkodjatok és hagyd, hogy az történjen aminek történnie kell...
2014. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
talán nem vagy kész egy kapcsolatra?
2014. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eljutottatok már a szexig?


Ha még nem,akkor annak még esetleg adj esélyt, hogy egyáltalán működik-e köztetek a kémia....


Nekem is volt már ilyen,de sajnos nálam volt szex is,és akkor rájöttem, hogy sajnos másra vágyom :(

2014. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!