Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt? Hogy használh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt? Hogy használhatott így ki? Jogos, hogy ezek után látni sem akarom?

Figyelt kérdés

Egy fiú elérte, hogy teljesen beleszeressek, szerelmet vallott és életemben először szerelmes és boldog voltam.

Nem értettem, hogy egy olyan srác, mint ő, mit akar tőlem, de azt hittem, tündérmese lehet a valóságban is.

De tegnap megtudtam, hogy csak játék volt az egész a számára, egy fogadás a barátaival, hogy vajon az iskola végéig lefekszem-e vele...

Még csak nem is tagadta, mikor megkérdeztem.

Azt mondta, hogy az elején tényleg csak ezért közeledett felém, de már nem is foglalkozik ezzel, nem érdekli az a fogadás és tényleg fontos vagyok neki.

Egész éjszaka itt állt a házunk előtt kocsival, arra várva, hátha beszélhet velem.

Írt egy nagyon hosszú üzenetet is, de csak arra tudok gondolni, hogy hazugság az egész.

Azt akarja, hogy legalább megmagyarázhassa és nyugodtan tudjunk beszélni, de én nem akarom látni, a nevét se akarom hallani. A 2 legjobb barátja is írt, hogy ez csak egy hülyeség volt, senki nem vette komolyan, de nem érdekel már.


2014. jún. 13. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De, beszélj vele. Legalább megfojthatod.
2014. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos... Egyébként ezt a sztorit már láttam valamelyik filmben. :)
2014. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelne már nem tetted volna fel a kérdést sem!

Ne akarj hazudni magadnak. Ha szereted beszéld meg vele a dolgokat, attól még nemkell lefeküdnötök várhatsz ameddig szeretnél.

Ha meg tényleg nem érdekel, akkor nem kell vele foglalkozni, figyelmen kívül kell hagyni. És ha nm szereted ez fog is menni, de ha szereted akkor nem!

2014. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Melyík is volt ez a film???
2014. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csaj nem jár egyedül
2014. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valszeg a csávó még nálad is szarabbul érzi magát, egy esélyt adhatsz neki
2014. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?

Ez a film volt az, csak ebben a csaj is fogadott , csak épp ellenkezőleg, hogy hogyan veszítse el... Nézd meg kérdező :)

2014. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!