Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek orvoshoz? Kibírná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek orvoshoz? Kibírná a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön èlek a pàrommal pár hónapja, de még nem sikerült itt biztosítást kötnöm.

Pár hete begyulladt az ínyem, orvoshoz kéne mennem. Ha csak pár napról lenne szó, gondolkodás nélkül felülnék az elsö buszra, de a kezeléa hetekig is eltarthat.

Már volt hasonló problémám, ott egy hét erös antibiotikumos kezelés majd foghúzás. Tehát olyan 10 nap.

A másik, amitöl rettegek, hogy nem sebészeti eset e (vágni és varrni kell), mert volt már olyan probla is fennált már egyszer. Azt orvos meg se csinálja, csak kórházban altaltásban, ami megintcsak nem két nap.

Ha most itt kéne hagynom a párom két hétre, az betenne a kapcsolatunknak, ö viszont munka és pénzhiány miatt nem kísérhet el.

A másik, hogy nincs jó viszonyom apukámmal pici korom óta (legutóbb megfenyegetett hogy elintéz), és a kezelés idejét (1,5-2 hét) csak otthon tudnám tölteni.

Mindenképp kezeltetnem kéne a problémát, de ha hazamegyek, elveszíthetem a párom, és el kell viselnem a családom.

Itt nem tudok orvoshoz menni, mert pokolian drága.


2014. jún. 13. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Valahol csak vagy biztositva, ha még nincs kint külf. ahol dolgozol eü. kártyád, akkor még a magyarországi eu-s kártyára jár kint az ellátás, én ugy tudom ha gyulladás van a fogon, ill. huzni kell az külf. is ingyenes. Első körben a mo-i eü-s kártyáddal keres fel egy helyi fogászati klinikát. Egy ismerősöm is igy járt és a külf.klinikán hozzájárult hogy a fogmütétjét orvostanhallg. végezzék oktatás céljából, persze volt vele vezető fogorvos és teljesen ingyen rendbehozták neki.
2014. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem ezt nem igazán értem milyen kapcsolat az ilyen amibe elmennél két hétre orvos miatt bármi gondot is okozna magyarul nagyon szar kapcsolatod lehet _D
2014. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jutott még eszedbe?
2014. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ha most itt kéne hagynom a párom két hétre, az betenne a kapcsolatunknak, "

Ezt a butaságot valószínűleg csak a begyulladt ínyed miatt gondolod.. Biztos megvár és aggódva gondol rád. (ha esetleg nem: akkor viszont az a jó, ha mielőbb elváltok, de nem hiszem) A párod egyébként mit mond?

2014. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor valaki ki megy a barátnőjével külf.munkát keresni akkor legtöbbször a férfi intézi a dolgokat és olyankor még a kezdetekkor nem tudja otthagyni a barátnőjét, mert az pánikol kint egyedül. Legalábbis sok ismerősünknél tapasztaltam ezt.
2014. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

El kel menned, ha csak nem műfogsort szeretnél.

Az íngyulladás nem vicc, az összes fogad rámehet.

2014. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem dolgozom még, ö igen. Ha itthagyom két hétre, rászakad az egész háztartás.

Egyszer már voltam itt orvosnál más okból, és 40ezer Ft-be került, hiába van uniós biztosítási kártyám.

A húzás akkor lenne ingyenes, ha nem kapok érzéstelenítöt, azt meg gyulladt ínnyel nem vállalom.

1,5 hónap múlva mindenképp haza kell mennem, a saját otthoni biztosítômnál van elintézendöm. Két utat (több, mint 60 000Ft) nem tudunk kifizetni.

2014. jún. 13. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

-ha két hét távollétet nem bír a kapcsolat (egészségügyi ok, ráadásul?!) akkor az már eleve nem működik.


-barátaid, egyéb rokonod otthon nincs?

2014. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Két hetet csak kibír a kapcsolatotok... Ha nem, akkor az olyan is!

Megértelek kérdező, ezzel a problémával, mert én is hasonló cipőben járok: egyszerűen haza kell menni, meg kell csináltatni és kész. Mert csak rosszabb lesz, hidd el.

Megszállni rokonoknál is tudnál, vagy barátoknál is, nem? Ha ennyire félnék az apámtól, biztos hogy megoldanám másképp.

Az egészség nem játék... A kapcsolat meg tényleg nem ér sokat, ha emiatt szétmentek...

2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan arról van itt szó, hogy vége lesz-e egy kapcsolatnak, ha a felek 2 azaz KETTŐ hétig nem találkoznak?


Nagyon nagy bajok vannak itt :(

2014. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!