Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is megsértődnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megsértődnétek egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy jöhetne gyakrabban is, hogy többet tudjunk beszélgetni, mire ő: "vedd már észre magad, nem körülötted forog a világ".
2014. febr. 11. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2014. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
még szép
2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen meg
2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes...

Nem tudom , hogy milyen a nemed. De mindenesetre ha együtt vagytok , akkor igen meg lehet sértődni , mármint a második mondat után.

Hiszen Te csak annyit mondtál , hogy jöhetne gyakrabban is , mert gondolom már hiányzik és szeretsz együtt lenni vele.

Ha pedig tényleg jártok és a másik fél ilyet jelent ki , akkor szerintem kicsit szánalmas... Elvégre nekem a barátnőm a legfontosabb és számomra ő a legelső minden téren.


F/18

2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én eleve nem mondanék ilyet senkinek.
2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Johetne gyakrabban? Mivan? Ilyen kerdesre milyen valaszt vartal? Kicsit magadba szallhatnal es eszrevehetned, hogy "nem korulotted forog a vilag".
2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előzményektől és a szövegkörnyezettől függ. (Meg a pillanatnyi hangulatomtól, de most vegyük úgy, hogy az volt a kérdés, hogy jogos-e a sértődés.)
2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"többet tudjunk beszélgetni" --hmm, lehet hogy nem beszélgetni akar? :P
2014. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te odarendeled a partnered es meg elegedetlenkedsz is, hogy miert nem megy gyakrabban?


Miert nem te mesz? Miert masokat ugraltatsz?


Valoszinu mas dolgai is vannak, mint hozzad jarni.

2014. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre csípőből azt mondtam volna, hogy hát nem kötelező velem együtt lenni/barátkozni/akármi, ha ekkora teher vagyok.
2014. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!