Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszatalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszatalálni érzelmileg a páromhoz?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Boldogan élünk, de teljesen elhidegültem tőle (ő tőlem állítólag nem), nekem ő olyan, mint egy testvér. Képtelen vagyok úgy nézni rá, mint a páromra, a testi kontaktus is nehezen megy, pont emiatt. Megismerkedtem valakivel, aki ugyanilyen családi háttérrel rendelkezik. Szerelem volt első látásra. Mindig is elítéltem a megcsalást, sose gondoltam volna, hogy belemegyek ilyenbe, de most nem bírtam az érzésekkel, a szerelmem ugyanígy van ezzel, nekem is én vagyok az első, akivel félrement. Heti 2-3x találkozunk, és mindketten szerelmesek vagyunk, de tudjuk, hogy ez így nem mehet sokáig, mert ő sem akarja elhagyni a családját (a gyerekek miatt), és én sem, szintén miattuk. Szakítottunk már kétszer is, de nem bírtuk, egyikünk mindig megkereste a másikat, és folytattuk, mert nem bírjuk egymás nélkül. Közben sajnálom a páromat, és tényleg nem akarom elhagyni. Vissza kellene hozzá találnom érzelmileg, a másik kapcsolatot meg lezárni, de egyszerűen nem megy. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy mégis rendeződjön a dolog? Légyszi ne kezdjetek el olyanokat írni, hogy milyen undorító, amit csinálok, mert ezzel én is tisztában vagyok, pont ezért akarok változtatni, de fogalmam sincs hogy lehetne, mikor őrülten szerelmes vagyok valakibe, a párom pedig olyan nekem, mint egy legjobb barát...
2014. jún. 14. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, ennek már annyi.... mitől jobb amúgy a gyereknek, ha látja majd h csendben gyűlölitek egymást? Inkább akkor legyen a mostohaapjával aki szeret téged, mint az előbbi szitu.
2014. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de a szerelmem se akar válni, régimódi nevelést kapott, a családnak együtt kell lenni. hiába nem jó náluk sem a helyzet, de azt mondta, hogy soha nem hagyná el őket. én ezt rugalmasabban kezelem, ha hosszútávon működne köztünk, akkor lépnék, de mivel ő nem fog, így én se akarom elválasztani a gyereket az apjától, hogy aztán egyedül éljünk.
2014. jún. 14. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet... akkor viszont szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert szerintem nem a nevelés meg hasonló maszlag, csk simán nem akarja feladni a kényelmét. és ilyen pasit mégse akarhatsz magadnak..
2014. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
próbáltam...4 napig bírta, aztán megkeresett :(
2014. jún. 14. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ez a könyv szerintem rajtad is segíthet :)

2014. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miről szól? :)
2014. jún. 14. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
arról, hogyan fejezzétek ki a szeretetet egy kapcsolatban és hogyan legyetek boldogot együtt :)
2014. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és szerinted akkor is vissza lehet találni a másikhoz, ha közben mást szeretsz, az a kapcsolat meg teljesen kihűlt? el lehet nyomni az érzéseket, és közben feltámasztani a másik oldalon?
2014. jún. 14. 18:46
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lehet valakihez úgy visszatalálni ha már nem szereted... szerintem beszélj a pároddal és együtt találjatok ki vmit
2014. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
olvasd el ezt a könyvet és a párodnak is el kell olvasnia és utána beszéljétek meg a dolgokat. az írónak van még egy könyve ami segíthet a témában, de először ezt olvassátok el, hogy tisztában legyetek hogyan tudjátok egymás felé kifejezni a szeretetet. szerintem ha alkalmazzátok a tudást ami a könyvben van akkor egymásra találhattok és boldogok lehettek
2014. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!