Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszatalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszatalálni érzelmileg a páromhoz?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Boldogan élünk, de teljesen elhidegültem tőle (ő tőlem állítólag nem), nekem ő olyan, mint egy testvér. Képtelen vagyok úgy nézni rá, mint a páromra, a testi kontaktus is nehezen megy, pont emiatt. Megismerkedtem valakivel, aki ugyanilyen családi háttérrel rendelkezik. Szerelem volt első látásra. Mindig is elítéltem a megcsalást, sose gondoltam volna, hogy belemegyek ilyenbe, de most nem bírtam az érzésekkel, a szerelmem ugyanígy van ezzel, nekem is én vagyok az első, akivel félrement. Heti 2-3x találkozunk, és mindketten szerelmesek vagyunk, de tudjuk, hogy ez így nem mehet sokáig, mert ő sem akarja elhagyni a családját (a gyerekek miatt), és én sem, szintén miattuk. Szakítottunk már kétszer is, de nem bírtuk, egyikünk mindig megkereste a másikat, és folytattuk, mert nem bírjuk egymás nélkül. Közben sajnálom a páromat, és tényleg nem akarom elhagyni. Vissza kellene hozzá találnom érzelmileg, a másik kapcsolatot meg lezárni, de egyszerűen nem megy. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy mégis rendeződjön a dolog? Légyszi ne kezdjetek el olyanokat írni, hogy milyen undorító, amit csinálok, mert ezzel én is tisztában vagyok, pont ezért akarok változtatni, de fogalmam sincs hogy lehetne, mikor őrülten szerelmes vagyok valakibe, a párom pedig olyan nekem, mint egy legjobb barát...
2014. jún. 14. 18:26
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:
Ennek annyi... A szeretőd meg jó nagy bunkó... Részetekről pedig annyit tudok mondani, hogy elvált szülők is lehetnek jó szülők...
2014. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem is olyan nehéz döntést hozni ebben a helyzetben:


Van egy férfi, aki elfogad és számíthasz rá a bajban, és van egy másik, aki titokban van veled és ha bármi történik azt is letagadja, hogy ismer.


Nem lett volna szabad ezt elkezdened és minél előbb ki kellene lépned, míg nem késő. Mert könnyen két ló közül a földön találhatod magad.


Kellene. Aztán rajtad múlik, hogy mennyi ideig tud hülyíteni a kamudumájával a "szerelmes" szeretőd.

2014. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laskaibori válasza:

Hát mit is mondjak erről a szánalmas hozzáállásra mindkettőtök részéről ..... Azt ugyan nem tudom, hogy hány éves vagy, de elég fiatal lehetsz, ha ezt a süket dumát a "szerelmed" részéről kanyar nélkül beveszed. Ha valóban úgy szeretnéd a párodat mint a testvéredet, akkor nem mocskolnád be ezt a 8 évet és a megszületett gyerekeidet ezzel a "szerelem volt első látásra" nyálas kapcsolattal. Fordítom neked a pasid süketelését, hátha így reálisabban látod a dolgokat: Anyukám, nem kellesz másra csak szexre, felelősséget nem vállalok érted és a gyerekeidet sem akarom koloncként én nevelni. Eszem ágában sincs a nyugalmas kis életemet egy ilyen libáért lecserélni és egyébként meg a feleségem egy tünemény, aki fényesre nyalja a seggemet otthon, de kínomban már nem tudok magammal mit kezdeni, így egy kicsikét kalandoznék, de komoly kapcsolatra ne számíts a részemről.

Ennek fényében kívánok nektek sok boldogságot! Két szék közül a padlóra fogsz ülni, mert az ilyen jellegű kapcsolatok már csak így végződnek.

Hányok az ilyen típusú gyáva és gusztustalan emberektől, mint ti. Ha valóban szeretnéd, akkor nem tennéd ezt vele, ha pedig nem szereted, akkor csomagolj össze és húzz el a francba, mert ez így lenne tisztességes mindenkivel szemben.

2014. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!