Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megütne a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megütne a barátnőtök bátyja, aki mellesleg a haverotok, mert megbántottátok a barátnőtök, mit tennétek? Annyiban hagynátok a dolgot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 20:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, hogy lesmárolom, ja :D


Amúgy nem cigány a csaj meg a haver sem. Másik csajjal táncoltam tegnap este a buliban, ba ssza meg, hát be voltam rúgva, nem hagytam ott a barátnőm meg semmi, csak táncoltam egy másikkal. aztán hisztizett


Ma meg a bátyja a falhoz nyomott. Nem akarok belőle ügyet vagyis apámék azt mondják legyen, de nem lesz vagy is nem tudom, ezért kérdem. A csajt mindenesetre dobtam... meg a haverom is.

2014. jún. 14. 20:27
 12/27 anonim ***** válasza:
Mint egy lány bátya írok neked: Természetes reakció hogy ha megbántod a húgom, összefutsz az öklömmel. Az meg sohasem mentség hogy be voltál b*szva. Inkább indok egy második ütésre is de ezt most ne vigyük bele.
2014. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ő a barátom volt... nem hagytam ott a buliban, nem d ugtam meg a másik csajt, táncoltunk. Ennyi, ez nem ok arra, hogy a falra kenj egy embert, főleg a haverod. Vagy igen?
2014. jún. 14. 20:34
 14/27 anonim ***** válasza:
Elkerülném jó nagy ívben a hapsit.
2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A haverod egy dolog - de a barátnőd miért raktad ki emiatt?

Pláne, hogy Te vagy a sáros.

2014. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15. Mert egyértelműen nem illenek össze.. Jól tette.
2014. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mert ő veretett meg a bátyjával és nem kell olyan kapcsolat, ahol ha nem szépen nézek a lányra, akkor jön a bátyja vagy az apja meg a pereputty és szétver... így nem lehet, szerintem, nem?
2014. jún. 14. 20:41
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

nem csaltad meg, de nem táncolgatunk másik csajjal, ha barátnőnk van....

tök normális a srác reakciója. értem is álltak már ki hasonló módon, bár ott megcsalás volt, de érdekes módon kapott egy pofont, tudta hogy megérdemelte, és a barátságuk is megmaradt. a kapcsolatunkról persze ez nem mondható el.


de azt kell mondjam ha ennyi eszed van akkor a csaj és a haverod is jobban járnak nélküled ezek után

2014. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem táncolgatunk, miért ne? Vicc... a táncolás nem egyenlő a keféléssel. Szeretem a lányt, tényleg... rám mászott a csaj, nem lököm el basszus... veszekedett velem, mondtam, hogy szeretem meg minden... és semmi köze a bátyjának hozzánk, meg lehetett volna beszélni simán, nem rám küldeni a tesóját...
2014. jún. 14. 20:53
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem táncolgatunk mással? Miért is nem? Ha nem tapizza a pasi, nem csókolja meg, nem dugja meg, akkor miért ne? Milyen korban élsz?
2014. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!