Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megütne a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megütne a barátnőtök bátyja, aki mellesleg a haverotok, mert megbántottátok a barátnőtök, mit tennétek? Annyiban hagynátok a dolgot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 20:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az előző században... Megértem, hogy szarul esik neki, de akkor sem ez a megoldás... normális kapcsolatban ezt megbeszélik, szerintem. Amúgy, nem egy pofon csattant el... de egyre inkább arra felé hajlok, hogy nem teszek semmit...
2014. jún. 14. 21:02
 22/27 anonim ***** válasza:

ezek szerint másik korban élek mint ti. de azért köszi a 0-t


én (és ezek szerint a volt barátnőd is) elvárom, hogyha egy férfi velem van, akkor az ne mással legyen, még egy tánc erejéig sem (nyilván egy esküvő, vagy bál, ahol esetleg felkér mást is táncolni az kivételt képez), egy buliban viszont főként elvárom, hogy ellökje a random részeg csajokat, akik "rámásznak"... na mindegy. különbözőek vagyunk ez a lényeg.

a bátyjának meg mindig is köze lesz hozzá, ezt elhiheted, főleg ha hülye voltál..

2014. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
hát ha agyonver az nyilván nem normális, meg ha 8 napon túl gyógyul, akkor menj a rendőrségre, de attól még van mit csiszolni a hozzáállásodon.
2014. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
azért ha belegondolsz nem volt olyan rég az az előző század.
2014. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
nem pontoztalak le, de a lényeg, hogy lehet, ez régebben nem lett volna elfogadott, de más világban élünk már, nem azt mondom, hogy megcsalhatjuk a párunk, de egy kis tánc, flört belefér... ha mégsem, akkor is meg lehet beszélni a dolgokat, nem verőlegényt küldeni ...
2014. jún. 14. 21:16
 26/27 anonim ***** válasza:
22. Jogodban áll elvárni, nekem meg jogom van az ilyen hozzáállás miatt otthagyni téged. Szerintem nem hiányoznánk egymásnak.
2014. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26. nyilvánvaló. de azért érdekelne, hogy a fordított eset téged mennyire háborítana fel. nem várok választ, csak gondolkodj el rajta. szép estét
2014. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!