Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Esély van?

Figyelt kérdés

Van egy srác most már nem vagyunk osztálytársak, és barátnője is van elvileg, mégis sétálgat velem és keresi a társaságom elég gyakran engem néz ami már másoknak is feltűnt, az elvileg barátnőjével egy suliba jártunk eddig.

Nekem nagyon tetszik ez a srác és nem tudom h mit tegyek..nem írtam le mindent de már többen mondták h te tetszel neki nem pedig a tyúkja ne akard tudni miért van vele nem is szereti

Lépjek én vagy szerintetek. 17 l


2014. jún. 15. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld minél egyértelműbbé tenni ölelés beszélgesetek a "kapcsolatrol" és hátha akkor lép a tyúkjától
2014. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem lépj te. tuti össze fogtok jönni
2014. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát arra mindenképp h jól megfarkaljon, de többre ne számíts:)

Hihetetlen, h mennyire ostoba egy lény a nő.

2014. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a mostani barátnője mellett is tart valakit, gondolod, hogy majd melletted nem fog?
2014. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melletted is lazán megfogja ezeket lépni,ne izgulj.
2014. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!