Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit tegyek, ha ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, nyáron az egyik fiú haverommal utazom Görögországba. A barátom azt mondja, hogy szakít ha elmegyrk. Ez normális? Mit tegyek? 20L

2014. jún. 15. 19:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
és ha munka lenne? és munka miatt kellene menned vhova? akkor is nekiállna a hisztizésnek?? ahh, komolyan mondom, az ilyen pasik tudnak a legjobban kihozni a sodromból...
2014. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
de ez nem MÁS PASI, hanem egy JÓ HAVERJA!!!!
2014. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én is szakítanék, nyugi.


Könnyebb új nőt találni, mint egy olyannal együtt maradni, akit TALÁN megdugtak Görögországban.

2014. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anitaanita ***** válasza:
Vagy akit TALÁN CSAK a haver dugott görögben.
2014. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan nem vagytok tisztában a haver szó jelentésével. a bizalomével meg főleg nem... hehh, nem lennék a helyetekben :)
2014. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
szerintem is normális. én már az ötletre kiakadnék:D
2014. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Költőnő? ***** válasza:

ezzel az erővel mehetne bkivel, potenciálisan akkor is lekúrhtnák....

Bízni kell a másikban és kész!

2014. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anitaanita ***** válasza:
Ennek nemcsak a bizalomhoz van köze, meg a féltékenységhez. Hanem az együttérzéshez, kompromisszumhoz is. Nekem eszembe nem jutna fiú haverral elmenni a párom nélkül. Ha pedig mégis, és ez neki nem tetszene, vagy megoldanám, hoyg jöhessen vagy nem mennék. Elég érdekes szerintem már az is, hogy 2 év után a párod ilyen megnyilvánulásáról az jut eszedbe hogy "normális?" és hogy ezt itt tárgyalod ki és nem pedig vele beszélsz. Nem itt fog megoldódni a gondod és nem a mi tanácsaink jóvoltából. EZ rólatok szól, a ti véleményetekről és érzésetekről.
2014. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15,17:


Igen és akkor mi legyen? 50-50%?


A komolynak mondott párkapcsolatoknak vajon hány százalékban van legalább egyszer megcsalás? Hányan írják ide a gyk-ra is, hogy "tegnap este megcsaltam a barátnőm/barátom a legjobb barátnőjével/barátjával, mit tegyek?". Mennyi ilyen van a való életben? Sok.


Akinek elég élettapasztalata van és nem egy álomvilágban él, az azt gondolom hogy tudja hogy ilyenkor a helyes lépés az, amire a kérdező barátja készül.

2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
nem tudom, lehet én látom rosszul. Ha úgy ítélném meg h a másiknak ez tényleg fontos, én bízom benne és nem hisztizek; menjen.
2014. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!