Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja valaki a párját nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés
Megjelennek együtt, de semmi arra utaló jel nem történik, hogy együtt vannak... se egy érintés, kézfogás, ölelés...

2014. jún. 15. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vallás?
2014. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vallás?
2014. jún. 15. 23:23
 13/16 A kérdező kommentje:

Tiltja a vallása a másik ember tiszteletét?

Hm... sok mocskot olavastammár különböző vallásokról, lehet...


Nem hiszem,amúgy...

2014. jún. 15. 23:23
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti ezeket a dolgokat mások előtt. Jó, a kézfogás nem nagy dolog, de én ismerek olyan házaspárt, akik nyilvánosság előtt még egymás kezét se fogják meg. Minden rendben van köztük, mindenki tudja, hogy ők egy pár, de úgy gondolják, hogy ezeket a dolgokat megtartják maguknak.

A másik lehetőség, hogy szégyelli. Akkor viszont nem értem, hogy miért vannak együtt...

2014. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Általában azt tpasztaltam, hogy ilyenkor másik csaj is van a képben, és nem kockáztatja, hogy a fülébe jusson, hogy más csajjal egyértelmű helyzetben látták..
2014. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és pontosan ilyen típus, mint amit leírtál.. Utálom, ha valaki mások arcába nyomja a párkapcsolatát, otthon is lehet romantikázni, társaságban haverként jelenek meg a barátommal (már amikor van barátom:)). Minden barátunk, családtagunk úgyis tudja, hogy együtt vagyunk, nem vagyok hajlandósenkinek lenyomni a torkán a párkapcsolatom, rettenetesen idegesít a nyilvános turbékolás.

Van ilyen embertípus.

2014. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!