Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam hölgyeim? Jár valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam hölgyeim? Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
32 évesen rá kellett döbbennem, hogy ennyi rossz kapcsolat után ami mögöttem van, szerintem már nem találom meg a párom. Kicsit összezavarodtam. Valahogy, mindig kilógtam a sorból. Pedig nem vagyok egy rossz pali. És itt mondják sokan, hogy a szépség relatív... Ami részben igaz is, de csak részben. Valójában a szépséget abban mérjük, hogy valakit mennyien és hogyan néznek meg és milyen reakciót vált ki az illető, szélesebb körben, külső tulajdonságaikban változó nőkből, illetve férfiakból. Látom milyen nők néznek meg az utcán, ha végig sétálok valahol. Egyszerűbb lányoktól, a komolyabb nőkig. Tisztában vagyok magammal. Nem kell félreérteni, nem nagyképűségből mondom. Ez nem is előny számomra, hanem már inkább átok. Elég határozott a megjelenésem, és nincsenek önbecsülési problémáim, de valahogy mégsem találom az igazit. Talán már a túlzott határozottság lenne a baj, mint kisugárzás? Megkockáztatom kijelenteni, hogy a nők félnek tőlem. Jó ideje egyedül vagyok, és nem azért, mert nem lépek, ha valaki tetszik, hanem azért, mert a nagy olvadás után, mindig kiderül, hogy vagy azért vannak velem, mert jót teszek az önbecsülésüknek, vagy mert épp az exet akarják elfelejteni... Mást a szex-szel fogtam meg, neki az nem volt jó (Ez is egy jó kifogás volt). Semmi sem jó. Oké, nem vagyok egy hétköznapi személyiség. Sokat megéltem már, szemét egy életem volt. Basszus! Nem vagyok féltékenykedős, sem nyomulós, sem akaszkodós. Tudom, hogy mindenkinek szüksége van térre, figyelek a másikra, meg tudom nevettetni. Tényleg tök normálisan állok a dolgokhoz. A jég hátán is megélek, ez mindig is így volt. Komolyan! Mi a baj a mai nőkkel, férfiakkal egyaránt? Intelligens vagyok, talpraesett (Oké, anyagilag nem vagyok eleresztve, de annyi van, amennyi kell) Oda állok bármikor, bármiben, ha a szükség ezt kívánja. Nem hiszem el, hogy nincs egy helyes, okos nő, aki hasonló hozzám.
2014. jún. 16. 02:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Ezzel a filmrészlettel nagyon tudok azonosulni....


- Mesélj a nagy Ő-ről! Tudod, a nő aki összetörte a szívedet.

- Szándékosan vagy ilyen hangulatgyilkos?

- Dehogy! Nem. Csak érdekel, mitől vagy ilyen?

- Hát... Ha ennyire tudni akarod. Nem csak egy volt. Sokkal inkább, egy egész csapat. Rámenős csajok, hűtlen csajok, kétségbeesettek, beképzeltek, megjátszósak... Olyanok, akikről kiderült, nem engem szerettek. 30 éves koromra rájöttem, hogy rengeteg elcseszett kapcsolat kell ahhoz, hogy ráébredj, nincs olyan, hogy jó kapcsolat.

- Ugyan, te sem gondolhatod komolyan, hogy nincsen jó kapcsolat!

- Meggyőződésem!


Csúf igazság

2014. jún. 16. 02:25
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Mar tul keso van biztos nem fogom vegig olvasni ezt a regenyt. Add fel!!!
2014. jún. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik jó kapcsolat, csak a megfelelő emberrel. Te eddig nem a megfelelő emberekkel voltál együtt, mégha elsőre annak is tűntek. Sosem késő megtalálni az igazit (na jó, talán kivéve a halálos ágyon már késő volna, de ettől te még jócskán távol állsz). Pedig léteznek hozzád hasonló nők, csak sajnos kevesebben vannak, ezért nehezebb megtalálni is, de nem lehetetlen. Ha továbbra is nyitott szemmel jársz és nem adod fel a keresgélést, előbb utóbb rá találsz.
2014. jún. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak kívánom, hogy nyugodjon békében, nagyon mélyen aludj, mert az látszik, hogy fáradt vagy! ;)


Az utóbbi hozzászólást pedig köszönöm! Meglátjuk. Nem egyszerű élethelyzet, és nem is az itt válaszadók fognak megerősíteni bármilyen döntésben, csak kíváncsi vagyok más tapasztalataira.

2014. jún. 16. 02:49
 5/10 A kérdező kommentje:
És igen, ezt is tudom... A megfelelő ember. Ez az amiben elveszítem lassan a hitem. Minél idősebb az ember, annál nehezebb. Ez van. Tényleg köszönöm, hogy figyelmet fordítottál rám!
2014. jún. 16. 02:52
 6/10 A kérdező kommentje:
02:37 Még annyit kérdeznék, hogy Te megtaláltad? A megfelelő embert. Melletted van?
2014. jún. 16. 02:57
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igen én megtaláltam. :) 23L
2014. jún. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogod találni a párod, de csak idő kérdése. Sajna tényleg nehéz megtalálni azt az embert, akivel kitudjátok egymást egészíteni, aki a lelki társad is és aki hozzád illik.:) Ne add fel! Veled nincs semmi baj. Nekem nincsen ilyen tapasztalatom, mivel nem volt sok kapcsolatom. Az utolsó kapcsolatom után másfél évre rá megtaláltam a hozzám illő párt. 25/L
2014. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem szimpatikus ez a párbeszéd ami a filmből ki van ragadva. Egyrészt kicsit figyelemhajhásznak másrészt művészinek/fellengzősnek érzem (érdekes mennyire más érzést tud egy szöveg kiváltani a kül. emberekből).


Jó kapcsolattal én sem büszkélkedhetek, volt pár de azokat az utamba sodorta az élet szerelmes egyszer voltam meg is szívtam piszkosul, de abbana kapcsolatban is voltak boldog percek. Nekem jelenleg azért nincs mert nem tezsek érte semmit, nem járok túl sokat emberek közé a közeledéseket hárítom, egyszerűen nem érzem úgy, hogy kell nekem ez az egész. kicsit befásultnak hat tudom, pedig nem ilyen vagyok elfogadom azt ami van teszek a boldogulásért de alapvetően ajándéknak fogom fel a jelent, a barátaimat a családom és minden pozitív dolgot. Éppúgy lefoglal egy számítógépes játék mint a munka vagy a sport esetleg a kirándulás vagy hülyülés a haverokkal egyszerűen eszembe sincs azon keseregni, hogy nincs párom. Persze lehet 32 évesen olyan leszek mint a kérdező, nem tudom

2014. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Velem is hasonlo szitu lepett fel. Nekem sem voltak jo tapasztalataim.en is sokmindent megeltem mar. Pofozkodastol kezdve ,szemem elott valo flortolesig....szoval a parjaim nem voltak tul rendesek velem. S ez ujabb es ujabb gatakat epitett bennem. Ez miatt minel nehezebb a dolog. Mert ha az uj kapcsolatban elojon hasonlo szitu, amiert pl pofont kaptam, v hasonlo, attol bepanikolok s menekulok. Sok minden gondolat cikazik ... Na de ez most nem epp ide tartozik. A lenyeg az, h masok az emberek. Nekem is nehez volt, mert en meg mas fajta nevelesben reszesultem.mint a mai velem egykoru, 23 eves emberek. A tobbi lany mar reg bulizni jart, amikot en meg sehova sem mehettem. A mai lanyok, hogy is mondjam, mar nem az igazi ertekekre mennek. Sajnos. Nem veszik eszre ezeket a tulajdonsagokat... Talan igen, ahogy leirtad, onbizalom treningkent hasznaltak, vagy felejtesre. Celjuk volt veled, s emiatt ,,nem vettek eszre teged,,.

Irtad hogy talan felnek toled? Nem tudom....egy erett nonek miert nem felelne meg egy talpra esett ferfi? Ha egy no csak azt latja, h jol nezel ki, es emiatt felne toled, az jobb is hogy igy csinal.mert miert kellene h az elso gondolat ez legyen egy jokepu, jovagasu ferfirol? Lehet valaki jokepu,egeszseges onbizalommal rendelkezo.de mind emellett lehet szereny is.ami szerintem elengedhetetlen.

Az elottem levo kommenteknek adok igazat. A lenyeg az, hogy nem talaltal meg ra az igazira. Ugy ertem, h a megfelelo emberre. Meg nem halasztad ki az aranyhalat. S pont ettol lsz szep a dolog. Mert ha majd megtalalod, v rad talal.l, ertekelni fogod. Ezek szerint meg eddig nem volt itt az ideje. Ne legy turelmetlen. Nem vagy meg semmivel sem elkesve.

2015. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!