Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, fiuk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk! Mit gondoltok az effajta eletrol? Helyemben mit tennetek? (L e n t! )

Figyelt kérdés

A tortenet teljesen komoly. Az oszinte velemenyetekre vagyok kivancsi. Ajanlatot kaptam a minap egy indiai uzletembertol. 30-as, kicsit koverkes, de alapvetoen egy sarmosnak mondhato barna borurol van szo, aki egy angolul beszelo magyar holgyet keres. Nos...nem hazassagra. Angol es magyar telefonszamot is adott, folyamatosan utazik. Mo.-n van egy kisebb kozpontja, tehat ide minden honapban ellatogat. Konferenciakra megy, 5 csillagos etterembe etkezik, luxus szallodakban alszik. Taxival jar, de van 2 autoja is. Magyarorszagi idokre kellenek neki, 3-6 nap egy honapban 3 000 dolcsiert, ami atvaltva korulbelul 600 000 Ft-nak felel meg... Megbizhatonak tunik, kezpenzben is tud adni. Apolt vagyok, kisportolt alaku, C85 cicis szoke, s anyanyelvi szinten beszelek angolul, de semmilyen munkatapasztalatom nincsen, gimnaziumot fejeztem be, a penz nagyon kene. Azt mondja, ha hivatalositani szeretnek az ugyon, lehetek a "szemelyi asszisztense" (de nem kell semmi munkat csinalnom, csak a baratnojenek kell lennem), ha vilagot akarok latni, vele utazni, akkor abban is benne van, a repulot o fizeti. (Sosem repultem meg, kulfoldon is csak nyaralni voltam egyszer-ketszer.)

Most egy masik srac is van, aki udvarol. O Olaszorszagban dolgozik, csak szeptemberben fogunk talalkozni, de meg kell mondjam, mostanaban iszonyat sokat veszekedtunk..... Talan ki is szerettem belole... A terv az lenne, hogy ha jon a pasim, akkor megprobaljuk a kozos idot egyutt eltolteni kellemesen. Ha nem sikerul (varhatoan igy lesz..), akkor szakitok vele. Oktoberben pedig valaszolok az uzletembernek. Nehany honapig vagy egy evig vele leszek, aztan az osszegyujtott penzzel egy sajat lakast berelnek, stb... En nem latom olyan rossznak a dolgot, szeretnek elmenyeket, tapasztalatokat szerezni, meg persze a penz. Viszont tartok tole, hogy beleszeretek es kozben 4 masik "lanya" is van... Lanyok, ti elvallalnatok?



2014. jún. 16. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Most magadat győzködöd vagy minket? Ha neked belefér az értékrendedbe, vállald el, oszt elszámolsz a későbbiekben a lelkiismereteddel úgy, ahogy akarsz, engem ez nem érdekel. Az én értékrendembe ilyen nem férne bele, én inkább élnék szegényen.
2014. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha neked ez belefér, csináld egész nyugodtan. Arra szerintem azért figyelj, hogy a pénzt jól költsd el, pl. tanulásra (írtad, hogy érettségid van, a pénzzel már el tudnál menni egyetemre, vagy ahova szeretnél).
2014. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mennyi itt az álszent válaszoló, istenem. El lehet ítélni a dolgot, de akárhogy is nézzük, ilyenre is szükség van. Az indiai férfinak nő kell, neked meg pénz, tehát mindenki jól jár. Gondolj bele, mikor fogod te körbeutazni a világot, ha ez az ember nem adja meg neked a lehetőséget? Szerintem soha. Döntsd el, melyik a fontosabb, az, hogy legyen pénzed, és ezáltal lehetőséget kapj olyan álmok megvalósítására, amelyekre különben nem lenne, vagy pár irigykedő álszent válasza itt a Gyakori kérdéseken. Ha kapsz egy lehetőséget az élettől, élni kell vele, különben bánni fogod utána, hogy elszalasztottad. Ez a te döntésed, azt vedd figyelembe, ami neked jó, és a te javadat szolgálja!

Remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Különösen nem izgat, sima protituált lesze, van belőle elég, de ha végeztél ne nagyon híreszteld.


Meg nem tudom mennyire olvasol híreket, de az indiaiak mostanába nagyon nem tisztelik a női egyedeket

2014. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!