Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, fiuk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk! Mit gondoltok az effajta eletrol? Helyemben mit tennetek? (L e n t! )

Figyelt kérdés

A tortenet teljesen komoly. Az oszinte velemenyetekre vagyok kivancsi. Ajanlatot kaptam a minap egy indiai uzletembertol. 30-as, kicsit koverkes, de alapvetoen egy sarmosnak mondhato barna borurol van szo, aki egy angolul beszelo magyar holgyet keres. Nos...nem hazassagra. Angol es magyar telefonszamot is adott, folyamatosan utazik. Mo.-n van egy kisebb kozpontja, tehat ide minden honapban ellatogat. Konferenciakra megy, 5 csillagos etterembe etkezik, luxus szallodakban alszik. Taxival jar, de van 2 autoja is. Magyarorszagi idokre kellenek neki, 3-6 nap egy honapban 3 000 dolcsiert, ami atvaltva korulbelul 600 000 Ft-nak felel meg... Megbizhatonak tunik, kezpenzben is tud adni. Apolt vagyok, kisportolt alaku, C85 cicis szoke, s anyanyelvi szinten beszelek angolul, de semmilyen munkatapasztalatom nincsen, gimnaziumot fejeztem be, a penz nagyon kene. Azt mondja, ha hivatalositani szeretnek az ugyon, lehetek a "szemelyi asszisztense" (de nem kell semmi munkat csinalnom, csak a baratnojenek kell lennem), ha vilagot akarok latni, vele utazni, akkor abban is benne van, a repulot o fizeti. (Sosem repultem meg, kulfoldon is csak nyaralni voltam egyszer-ketszer.)

Most egy masik srac is van, aki udvarol. O Olaszorszagban dolgozik, csak szeptemberben fogunk talalkozni, de meg kell mondjam, mostanaban iszonyat sokat veszekedtunk..... Talan ki is szerettem belole... A terv az lenne, hogy ha jon a pasim, akkor megprobaljuk a kozos idot egyutt eltolteni kellemesen. Ha nem sikerul (varhatoan igy lesz..), akkor szakitok vele. Oktoberben pedig valaszolok az uzletembernek. Nehany honapig vagy egy evig vele leszek, aztan az osszegyujtott penzzel egy sajat lakast berelnek, stb... En nem latom olyan rossznak a dolgot, szeretnek elmenyeket, tapasztalatokat szerezni, meg persze a penz. Viszont tartok tole, hogy beleszeretek es kozben 4 masik "lanya" is van... Lanyok, ti elvallalnatok?



2014. jún. 16. 12:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hat, mivel valoban sarmos az illeto es egy rendezvenyen ismerkedtunk meg, ezert en anyam es ugy az egesz ismertsegi korben is uramnak, paromak neveznem...
2014. jún. 16. 12:49
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az szakmát úgy hívják, hogy prostituált. Aztán majd ne sírj, ha elveszik az irataidat, és bezárnak egy illegális bordélyházba valahol, hogy aztán napi 20 menetet kelljen lenyomnod, mint ahogy erre most példa volt az Egyesült Királyságban. ;)
2014. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Es ez lehet egy kulonleges kapcsolat eleje is. Marmint...sok not, akik pl. gyereket nevelnek, nem dolgaznak tart el a parjuk. Akar nem penzben is kerhetem a fizetseget es akkor az maris mas...nem? :)
2014. jún. 16. 12:52
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

Én belevágnék.

Miért ne?

2014. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágnék bele, nem tudnék együtt élni vele, hogy az egyetlen dolog amit elértem az életben, az az, hogy a testem eladásával tudok pénzt keresni. Ez persze csak én vagyok, ettől ha az egyik ismerősöm ilyet csinálna nem kifejezetten ítélném el, vagy rosszallanám, mindössze esne a szememben az értéke mint ember.


Egyébként a helyedben elfelejteném, hogy ebből "különleges kapcsolat" lesz valaha is, neki csak kell a tested és kész. Ha nem tudod elfogadni, hogy egy darab húsnak néz, akkor inkább nemmel válaszolj, de ne hitegesd magad.

2014. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy fontos a számomra, sőt, még irritáló is vagy. Vágj bele. ^^
2014. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
én attól félnék h elveszi az útlevelemet és ottmaradok prostinak :S
2014. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Prostinak akar téged. Ez egyértelmű. Ha belemégy, a te dolgod, de akkor ne jajgassál, hogy nem erre a munkára gondoltál. Barna bőrű, lehet, hogy csak sima magyar cigó, csak nem veszed észre rajta. Ha nem akarod, hogy egy átvert legyél a sok lány közül, akkor hajtsd el a fenébe az illetőt.
2014. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket olvasd el, hátha választ kapsz a kérdésedre: Napi húsz kuncsaftot fogadtak a magyar szexrabszolgák

[link]

2014. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Fiú létemre erről csak annyit gondolok hogy bar nem ítélem el de ha ez kiderülne egy lányról én nem nyúlnék hozzá. Akarhogy hitetgeted magad ez prostitúció. Nincs benned tartas amit tisztelhetek ha beálltál ötödik lyuknak egy üzletember háremjébe és a punciddal kerested a pénzed.


20/F

2014. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!