Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ha a barátnőmnek nagy a hangulat ingadozása?

Figyelt kérdés

16F 17L

Nagyon jól megvagyunk nem fogom dobni



2014. jún. 16. 13:30
 1/7 Naif_Hazazi ***** válasza:
0%
ha nyafog leversz neki egyet
2014. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 ez nem segít

Talán te ezt tennéd...

2014. jún. 16. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig az lehet a megoldás, hogy szarsz bele. Akkor hisztizik az ember, ha látja, hogy a hiszti eléri célját. Te meg gondolom nem anyuci apuci pótlék akarsz lenni neki, aki ugrik a hisztire.
2014. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy én is küzdők ilyesmivel. Szerintem lapát lesz a vége, mert már nagyon megvisel a dolog. Próbálj normálisan viselkedni vele, ha végképp nem megy, hagyd a fenébe.
2014. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
57%

Kedves Kérdező! Már az is tök pozitív, h nem szarod le a barátnőd. Szerintem érdemes lenne kideríteni, hogy miből adódnak ezek a hangulatingadozások. Stressz, betegség, menstruacio stb. Ezer oka lehet. Hogyan viselkedik ilyenkor?

Én lány vagyok, és nekem is sűrűn előfordul h szar napom van, depis vagyok stb. Ilyenkor arra vágyom, hogy a párom legalább megerdeklodje h mi a baj, segíthet e valamiben stb. Szerencsés vagyok, mert általában mindig kitalál valamit, amivel visszazokkent a való életbe. Ha maganyra vágyom épp, mehet sörözni :)

2014. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bánj vele óvatosan. Lehet, h gyereket vár :-)
2014. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is hajlamos vagyok arra, hogy hirtelen vannak hangulatingadozásaim, de azért nem olyan súlyosak, pl. olyan szokott lenni, hogy a suliban még tök jó kedvem van, amikor meg hazaérek akkor meg tökre világvége hangulatom van

mondjuk ebből általában nincs probléma, a legjobb barátnőmmel néha előfordul, hogy bunkózok, de ezt el is mondtam neki, hogy ilyenkor ne vegyen komolyan, mert ilyenkor a hormonok veszik át a hatalmat :D meg ő is ilyen, úgyhogy ebből nincsenek veszekedések

na de visszatérve a kérdésedre, legyél vele türelmes, kérdezd meg tőle, hogy ilyenkor jobban szeret egyedül lenni, vagy ha inkább mellette van valaki

aztán amikor lenyugodott, akkor beszélj vele, mert lehet, hogy szar napja volt, vagy felgyülemlett benne a stressz vagy hát ja, épp menstruál :D

16/L

2014. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!