Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sok vézna és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok vézna és alacsony pasi van manapság? Rosszul érzem magam párkapcsolatban, ha ilyennel járok.

Figyelt kérdés
Régen valahogy nem ilyen csenevészek voltak. Egyszerűen nem értem. Mintha elfogynának a férfias férfiak. Miért? Kapcsolatban egyszerűen nem érzem magam jól egy vézna pasi mellett, sokszor még úgysem, ha magasabb nálam. Teljesen normális a súlyom, szóval nem az a baj, hogy kövér lennék, mégis úgy érzem magam az ilyen szinte csontés bőr pasik mellett. Másnak is volt már ilyen gondja. Olyaan, mintha így nem érezném magam nőnek. És sajnos, eddig mindig csak ilyeneknek tetszettem. Félreértés ne essék, nem kell kigyúrtnak lenni, de azért azokon, akiknek tetszem, semmi izom sincs.

2014. jún. 16. 22:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

" Mondjuk ez magasságtól is függ. De akkor legyen a súly mondjuk: 70-85 kg. Magasság meg: 170-190. Na."


Jó sokáig tartott! :D Egyébként 0-hatjátok a válaszokat telibesajnálom, de ilyen fennhéjázó egyén nem is kellene.

Egyébként 90 kg vagyok (mostanában testesedő tendencia megy nálam) és kb. 190 centi magas ha már itt tartunk, persze egyiket sem mértem mostanában így csak megközelítőleg pontos. :P

2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem, mert kizártam a liliputikat, meg a 150-169 cm magas pasikat... De ne zavarjon.
2014. jún. 16. 22:41
 23/39 anonim ***** válasza:

Oké, keress olyanokat. Nyugodtan elküldheted aki nem felel meg az elvárásaidnak, de ne ilyen alpári ostoba módon tedd! Mindenkinek lehetnek elvárásaik, hiszen senki sem akar összejönni valakivel aki nem tetszik neki, de attól, hogy nem a szőke herceg próbálkozik nálad még nem kell leszólni!

Úgy fogalmazol, mintha nem is emberek lennének a vékonyabb férfiak. Ráadásul még férfinak sem tekinted őket, holott a férfiasságot nem a kinézet határozza meg, csak a felszínes buta lotyóknak!

2014. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
De miért? A pasiknak is a jò külsőtől lesz nő a nő. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy a férfiak sokkal felszínesebbek. Akkor ők most felszínes hülyef...ok?
2014. jún. 16. 22:47
 25/39 Noydra ***** válasza:
Pasik nem szoktak olyat kiírni, hogy miért mindig a magas, vagy a kövér lányok találnak meg, miért van belőlük ilyen sok, nem is nők, hagyjanak békén, menjenek krumplit szedni.
2014. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Jó, de nem is járnának egy csúnya nővel, nem? A pasik meg főleg a kövérr nőket szokták ignorálni...
2014. jún. 16. 22:59
 27/39 A kérdező kommentje:
Jó, tényleg erősen fogalmaztam. De most kell ezen megsértődni?
2014. jún. 16. 23:01
 28/39 anonim ***** válasza:
74%

Te most trollkodsz vagy tényleg ennyire sötét vagy?

Az ismeretségi körömben nincs aki kinézet alapján teljes egészében elítél embereket és ennyire semmibe veszi őket. Lehet az intelligencia az oka, aminek te úgy tűnik híján vagy. Mint mondtam lehetnek preferenciáid. Arról, hogy ki tetszik vagy ki nem fölösleges vitázni, pusztán az a lényeg, hogy ne ítélj külsőre és ne sértegess másokat az ostoba kijelentéseiddel!

2014. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%

A kövérségen lehet változtatni. Én mondhatom azt, hogy nem tetszenek a kövér nők, mert sportolok és számomra igénytelenséget sugall. Erről Ő is tehet, és változtathatna rajta.

De valakit a magassága, váll szélessége (ahogy említetted) vagy mondjuk esetleg a farka miatt megítélni, elutasítani szemétség. Ezekről nem tehet az ember, ha akarna sem változtathat. Te mit szólnál, ha azért utasítanának állandóan vissza, mert alacsony vagy? Vagy mert kicsik a melleid, vagy mittomén mert túl férfiasak a vállaid? Szar lenne mert ezekről nem is tehetsz és nem tudod megváltoztatni.

2014. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Szomorú... Szegények. Most komolyan, ezért most bűntudatomnak kellene lennie? Engem is utasítottak már el olyasmiért, amiről nem tehetek. Na, és? Túléltem.
2014. jún. 16. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!