Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sok vézna és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok vézna és alacsony pasi van manapság? Rosszul érzem magam párkapcsolatban, ha ilyennel járok.

Figyelt kérdés
Régen valahogy nem ilyen csenevészek voltak. Egyszerűen nem értem. Mintha elfogynának a férfias férfiak. Miért? Kapcsolatban egyszerűen nem érzem magam jól egy vézna pasi mellett, sokszor még úgysem, ha magasabb nálam. Teljesen normális a súlyom, szóval nem az a baj, hogy kövér lennék, mégis úgy érzem magam az ilyen szinte csontés bőr pasik mellett. Másnak is volt már ilyen gondja. Olyaan, mintha így nem érezném magam nőnek. És sajnos, eddig mindig csak ilyeneknek tetszettem. Félreértés ne essék, nem kell kigyúrtnak lenni, de azért azokon, akiknek tetszem, semmi izom sincs.

2014. jún. 16. 22:02
1 2 3 4
 31/39 Noydra ***** válasza:
71%

Túlélted. És jól esett?

Most itt csinálod ugyanazt. A kövérség valóban más, nem ide tartozik... arról tehet is az ember.

Viszont amiket te írtál, az 1-0ra hülyeség, hogy nem elég széles a válla, aztán nem férfi...

Szóval gondolkozz, mielőtt baromságokat beszélsz.

Bár az írasaidból ítélve, emberséged 0...

2014. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Emberséges vagyok, nem ismersz engem. Például sokan megérdemelnék, hogy elküldjem őket oda, ahova valók, én mégiss kedves vagyok velük.
2014. jún. 16. 23:40
 33/39 A kérdező kommentje:
És a kövérség miért nem tartozik ide? Az is genetika, van aki nem tud leffogyni. Szóval... Szerintem ez hülyeség. Van, akinek a kövér, van akinek a vézna, nem nőies vagy férfias. Nekem ezzel nincs bajom. Itt most azoknak volt bajuk, akiknek kicsi az önbizalmuk és egy idegen véleményén kiakadtak.
2014. jún. 16. 23:44
 34/39 Noydra ***** válasza:

Ha rám gondolsz önbizalomhiány alatt, melléfogtál.

Én csak elmondtam a véleményem, hogy szerintem undorító és szánalmas, amiket írkálsz.

Olyan nincs, hogy nem tud lefogyni. Akarás és elhatározás kérdése. Nekem senki ne mondja, hogy nem lehet, mert jogomban áll kiröhögni.:D

2014. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
58%
205 centi magas vagyok 75 kiló. Neked és is kis bieber nyomoronc vagyok ezek szerint? A kigyúrtság is részben genetika mert én napi 8 órában kemény fizikai munkát végzek mégis vékony vagyok mint a nádszál. Pedig láttam már a te ideálodat is összeroppanni az ilyen munkától. Jah és hogy kicsit kötözködjek én is, a barátnőmről sokan mondják hogy nem a legszebb lány én mégis gyönyörűnek látom és eszembe se jutna lecserélni egy ilyen nyivákolós barbira mert teljes szívemből szeretem és ő is engem. De ha ennyire zavarnak a pasik menj el egy feminista csoportba és ott lökheted ezeket. Ők tuti vevők lennének rá.
2014. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
68%

Fiúk-fiúk... Ez a genetika duma pont akkora hülyeség, mint amikor a sok tonna-donna azt mondja azért vagyok 210 kiló mert vastagok a csontjaim.

Genetika van, persze, nekem is van egy genetikám, könnyen hízom, alacsony vagyok (154 cm, nő), de nem nyafogok, járok edzeni és kész, ennyi. Attól szélesedhet a váll, javul a tartás, szebb a test, nem kell beledögleni heti 4-5* 1 órába. Én sem nagyon tudnék olyan férfira felnézni, aki nem tud "megvédeni".

Nálam persze már más téma, mert én izmosnak vagyok mondható, ami szintén sok mindenkinek nem jön be, viszont "elvárom", hogy ha én kinyomom az 50 kilót fekve, ó se fulladjon ki tőle:)

Szóval nem azt mondom, hogy ne legyenek vékony fiúk, mert legyenek, nem vagyunk ugyanolyanok, nem mindenkinek tetszik ugyanaz, csak ne áltassuk magunkat a genetika szóval, mert ettől falra tudok mászni.

2014. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
#7-es válaszoló: A genetika a gyengék kifogása :)
2014. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Emberek ***** válasza:
A véznával még úgy ahogy egyetértek, de a magassággal nem. Egyre több a magas srác, mivel az átlagos magasság is. De talán te keresgélsz rossz helyen jársz, rossz helyen keresgélsz.
2014. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
egy válogatós rib.anc vagy !!!
2014. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!