Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb másfél hónapja vagyok együtt. Boldogok vagyunk. De sokszor azt érzem mintha neki nem számítana amit mondok...Pl.: Megkérdezte, hogy milyen legyen a körme és akkor mondtam neki, hogy ilyen. És akkor erre azt mondta, hogy hát akkor olyan nem lesz. De ez mindig így van, hogy mondok valamit és az akkor ki van zárva. Meg már nagyon régóta kérem, hogy kösse fel nekem a haját, mert szeretném egyszer úgy látni. Meg ígérte, hogy egyszer felköti, majd amikor jön hozzám, de nem csinálta. Azóta is kérlelem, hogy na az én kedvemért legalább. És ma megy városba barátnőjével és ilyet ír. "Ma megyünk városba, de már nem azért de fel van kötve a hajam." Ez nekem olyan rosszul esik. Szerintetek túlreagálom? Vagy..?
2014. jún. 17. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bánt a dolog, nyugodtan mondd meg neki, hogy ez neked piszok rosszul esik. Párommal mi is folyton ilyen hülyeségekkel szívatjuk egymást, viszont azt is meg tudjuk beszélni, hol az elég.


Egyébként szerintem egy picit túlreagálod a dolgot. "Megkérdezte, hogy milyen legyen a körme és akkor mondtam neki, hogy ilyen. És akkor erre azt mondta, hogy hát akkor olyan nem lesz." Ezt pl. simán megcsinálom bárkivel: családtagokkal, barátnőkkel, a jégen kopogó, fűzfán fütyülő rézangyallal, nem kell sok mindent beleolvasni. Inkább az az érdekes, hogy fontos kérdésekben mennyire kíváncsi a véleményedre. A felkötött haj, az már inkább a cukkolás kategória. De arra is lehet úgy reagálni, hogy "pix or it didn't happen" és várni, hogy mit lép rá.


26/N

2014. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem félreértettél. ezek csak példák voltak. de nem tudom mi történt vele de ma reggelre teljesen más lett minden. megkérdezte milyen legyen a haja. mondtam neki h egyenes. és akkor mondta h multkor is olyan volt és akkor erre én h akkor göndör. de ő meg azt mondta, hogy nem, egyenes lesz mert azt mondtad először :D
2014. jún. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!