Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone vélemények?

Figyelt kérdés

van egy lány, akivel 5 hónapja elég jóba vagyok, de nem tudom, h hol vagyok. Honnan lehet tudni h barátnak tekint csak vagy van e esélyem nála(néha eléggé úgy érzem, h van) tippek, ötletek?

és ha kezdek többet érezni iránta mint barát és berak friend zonába, akk mit tennétek?



2014. jún. 17. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehéz erre a kérdésre értelmes választ adni,de megpróbálkozom vele!:)

Honnan lehet tudni hogy csak barátnak tekint és nem akar ennél többet? Ezt Neked kell érezni...Te beszélgetsz vele,a reakcióiból látnod kéne hogy hogyan kezel...

Ha már 5 hónapja ismerkedsz vele (sztem ez elég sok idő!) talán megpróbálhatnál felé közeledni is... Ne arra gondolj,hogy mi lesz ha visszautasít,hanem arra hogy nincs vesztenivalód:)

Ezt a friend zónás dolgot sosem értettem igazán :D Barátságból lehet szerelem,nem?;) Ha tudtok beszélgetni,látod rajta,hogy szívesen tölti Veled az időt,semmi aggódnivalód nincs..

Remélem,tudtam egy keveset segíteni:)

2014. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Friend zone az anyád kínja. Erre van már egy szó: plátói szerelem. Nem létezik ez a nevetséges zóna.
2014. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De mi a fa-.sznak vártál ennyit? Már rohadt régen a barát zónában vagy, hacsak nem esett beléd az első alkalommal, hogy találkoztatok.


Így csináld legközelebb: Megismerkedsz egy lánnyal. Kezdeményezel nála és minél hamarabb megkedvelteted magad vele, majd elkéred a számát vagy randira hívod.


Az időhúzó balfa-.szkodás a legtöbb lánynak nem jön be.


Ha elkönyvelt téged barátnak, akkor menj, keress más nőket és ne ba-.szd el mégegyszer.

2014. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Randiztatok már? Ez az "5 hónapja elég jóba vagyok,de nem tudom h hol vagyok" nem hangzik túl biztatóan..:)

Véleményem szerint,ezt vele kéne megbeszélned! Ha fura is,de ez kettőtök dolga:)

2014. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as: amit te "időhúzó balfa-.szkodás"-nak hívtál,szerintem jó dolog!!! Sokkal jobb,ha szépen,lassan bontakozik ki egy kapcsolat,és nem rohannak sehova sem..:)

Kérdező: Lépj!!! SÜRGŐSEN!;)

2014. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha néha úgy érzed,hogy van esélyed,akkor MIÉRT teszetoszáskodsz tovább? Lépj már valamit,ember!!! Vagy legalábbis tisztázd már vele a dolgokat!
2014. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehéz belőle kilábalni.
2014. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egy másik kérdés válasza,de pont ide illik

"Van pár dolog ami árulkodik.


De jó tanács: Hagyd a fenébe a Facebookot... komolyan real life üzemmódba kéne kapcsolni.


Ha ki akarod deríteni, hogy tetszik-e akkor figyelj arra, hogy hogy viszonyul hozzád. Nálam például teljesen jellemző a cuki mosolygás, hajjal babrálás, lopva érinteni az emberpalántát.


Ha viszont biztos infót szeretnél akkor hívd el valahova, ami nem randi jellegű, csak olyan két haver elmegy kikapcsolni. És akkor tereld a beszélgetést ebbe az irányba és kérdezd meg. Ennél biztosabb infótnem kapsz majd semilyen jelből vagy szívecskéből vagy bánom is én miből. :)


A lényeg, hogy ha tetszel neki, egy lépéssel előrébb vagy és hajrá!


Ha nem akkor legalább tudod és ha jó barát akkor ez nem fogja befolyásolni a jelenlegi kapcsolatotokat. ( ezt pl tapasztalatból tudom :) )"

2014. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egész véletlenül, nem Bálintnak hívnak? :D
2014. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) de nem olyan egyszerű a helyzet.

18F vagyok és osztálytársak voltunk most ballagtunk el. az 5 hónap nem megismerést jelent hanem h 4 év alatt kb nem voltunk jóba és utána össze barátkoztunk, de eddig semmi baj nem volt én se akartam semmit, de miután vége lett a suli rájöttem, h kvára hiányzik :/

2014. jún. 17. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!