Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel majdnem összejöttem tavaly nyáron, de barátnője volt, ezért nem. Ősszel szakítottak, és megkeresett, hogy ő még mindig szeretné ezt. Igazából én is szerettem volna, de végül is elküldtem őt, mert folyton csak a volt csaja járt az eszemben, aki tökre utált engem, és hülye üzeneteket küldött. Szóval elküldtem, és nem voltam kedves. Azt mondtam már nem szeretem, de ez nem volt igaz, csak azt akartam, hogy elfelejtsen. De nem felejtett el, és face-en mindig lájkolgatta a dolgaimat, meg ilyesmi. És én letiltottam. És akkor nagyon megbántódott, SMS-t írt, és nagyon haragudott.

Végül is ennyiben maradt a dolog, de engem azóta is nagyon bánt. Már rég nincs letiltva, és januárban már éppen összeszedtem volna magam, hogy bocsánatot kérjek, de pont akkor jött össze egy csajjal...

Ezért nem akartam írni, hogy ne kavarjak fel benne semmit. Viszont én még azóta sem dolgoztam ezt fel rendesen, és nagyon bánt, hogy haragszik. Már kezd evészavarba átfordulni ez az egész dolog nálam, és nagyon le kéne zárni már. Szóval a kérdés az lenne, hogy szerintetek nagy hülyeség lenne most írni, majdnem egy év után? Meg a csaja még mindig megvan, nem akarom még egy kapcsolatát tönkretenni...

Véleményeket pls!!!


2014. jún. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akár tetszik, akár nem, ez a vonat elment.
2014. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem összejönni akarok vele, nem akarok én elérni semmilyen vonatot. Csak bocsánatot szeretnék kérni. Csak nem tudom van-e értelme még ennyi idő után?
2014. jún. 17. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben akkor kérj bocsánatot ha jó érzéssel töltene el az hogy te megtettél minden tőled telhetőt.
2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet bármit csinálni, de ne készülj semmi jóra... magyarul ne érezd magad rosszul utána ha rosszul reagál rá
2014. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor nem lenne pofátlanság tőlem? Ennyi idő után, mikor most olyan jól megvannak? mert én azt nem akarom elrontani...
2014. jún. 17. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá ;)
2014. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!