Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy kapcsolatba egy harmadik fél berondít?

Figyelt kérdés
Amikor a 3. ember nincs tekintettel a kapcsolatra, persze ha vele történne ugyanez, és tőle akarná valaki elvenni a pasiját/csaját akkor ő lenne a legjobban felháborodva.

2014. jún. 18. 18:06
1 2
 11/18 Beviz Elek ***** válasza:
nem ö vette el. a kedves exed akarta pippantani más kigyóját...
2014. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én undorító vagyok de magasról teszek rá mert boldog is!


A lány aki végül az enyém lett, mondogatta, hogy így meg úgy szereti a pasiját, meg h a pasija is szerelmes bele, érdekes 1 hét elteltével már nem szerette, és 16 nap múlva elhagyta.


Lassan 4 éve vagyunk együtt.

2014. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Álltam minden oldalon már. Olyan, hogy belerondítás: nincs. Ha működőképes a kapcsolat, akkor a szempilláján is pöröghet az a harmadik, legfeljebb ideig-óráig lehet sikere vagy még úgy se.

A saját párkapcsolatomért két ember a felelős: a párom és én. Slussz. Kizárólag őt veszem elő, ha átver vagy elhagy, senki más nem tartozik nekem semmivel, ahogy én sem másnak.

2014. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a kapcsolat, ahova egy harmadik fél bele tud rondítani, az egy kalap szart se ér...


Röviden és tömören ennyi.


Bepróbálkozni lehet, ha a 3. fél tudja, hogy akit kinézett kapcsolatban/házasságban él. De csak egyszer....felkínálja magát, vagy ilyesmi. Tehát egyértelmű utalást tesz arra, hogy el akarja csábítani a kapcsolatban lévő felet.

De ha visszautasítják, akkor fogja fel, hogy ennyi, és ne nyomuljon többet, mert azt már gerinctelennek és undorítónak is tartom.


És ha az első próbálkozás sikeresnek bizonyul, akkor egészségére, és vigye nyugodtan....mert az már nem társ, nem szeret engem, nem tisztel, és megaláz, tehát boldogan tálcán átadom a próbálkozónak, és örülök ha az ilyen megcsaló féregtől megszabadulok. 28N

2014. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
tegnap 21:16: Ez olyan egyszerű lenne így, támogatom, csak sajnos nem mindig ez van. Van, hogy a kapcsolatban lévő nyomul, aztán visszakozik. Sőt, a legtöbb eset ilyen, ezért sem tartom szerencsésnek mindig a kívülálló harmadikat fikázni.
2014. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

pont ezért nem vettem elő én sem a harmadikat amikor lefeküdt az egyik exemmel, mert leszartam. Csak a vőlegényemet hagytam el akkor. Azóta sem tudom kivel feküdt össze...de nem is érdekel:)


Amúgy állítólag 1 éjszaka volt, és nem is ismerték egymást. Ez sem érdekelt. Azon nem változtatott, hogy szakítottam. Az ex is mondogatta hogy a csaj nyomult rá... bár én ebben annyira nem hiszek....de ha igaz is lenne, lehetett volna nemet mondani is:)

2014. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én négy éves kapcsolatom is így végződött.
2014. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az enyém is így ért véget 3,5 év után.
2014. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!