Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nekem is meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem is meg kellene változnom?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú, így csak az olvassa el, aki nem csak hülyéskedni akar, és komolyan érdekli a dolog!


Egyik ismerősöm most jött össze újra a barátnőjével. Szétmentek kb. 6 hete, mert a csaj félrelépett, holott ő volt az, aki állandóan féltékenykedett. (Nem részletezném, annyi elég, hogy pl.: másfél óra alatt közel 100 nem fogadott hívás!)

Azt mondta ismerősöm, hogy nem akarja visszafogadni, bár eddig minden nő közül vele volt legjobb a szex. Nagy csajozógépről van szó (szóban, valóságban én még nem láttam csajozni, csak mesélt róla), azt mindenesetre tudom róla, hogy tárgyként tekint a nőkre, akik nem tudnak még gondolkozni sem, mert agyatlanok. (Itt megjegyezném, hogy ezt ő ki is monda körülbelül így.)

A lényeg, hogy azt mondata a csajnak, hogy visszafogadja, de egyelőre csak a ku*vája lehet, más nem! Ha ez így jó neki, akkor ok. Azóta a csajszi lesi minden kívánságát!


Én soha nem tudnék így viselkedni egy nővel, még ha megcsalt volna sem. (Mondjuk szerintem nem is fogadnám vissza.)

Közelebbi barátokkal azt beszélgettük múltkor, hogy miért van az, hogy mi csak lelki szemetesládának vagyunk jók a nőknek. Őt is eddig minden csaj csak arra használta (az elsőre normálisnak tűnőek is), hogy legyen kinek elsírni a bánatát. Én is mindig azt kapom első vagy második randin, hogy legyünk csak barátok.


Az ilyen srácoknak, mint amilyen a fentebb említett ismerősöm is, minden ujjára jut nő!


Én is váljak ilyen alfahímmé, aki lenézi és megveti a nőket? Ezt kellene tennem, hogy legyen végre egy barátnőm?

Mert már haver is ezen gondolkozik, hogy felesleges megértően bánni a nőkkel, akkor úgy is csak lábtörlőnek leszek jó nekik.


26/F



2014. jún. 18. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy általánosítás.. Soha nem használom a páromat lábtörlőként..

Próbáld meg, hátha bejön az új stílus. A nők szeretik a magabiztos fellépésű pasikat. Az állatvilágban is a dominánsabb egyedet választják. Vannak olyan nők, akik erre hajtanak. De vannak olyanok is akik a rendes fickókat szeretik. :)

2014. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat az attol függ, hogy milyen csajt akarsz. Ha olyat, mint a kerdesben emlitett, probald meg, nagy esellyel sikerrel jarsz. Ha olyat, akinek az iq-ja legalabb megközeliti az atlagot, esetleg el is eri, vagy tul is megy rajta, akkor szerintem ne. Mert egy ertelmesebb nö soha nem leallni egy haverodfele himnemüvel. Hala a jo egnek...

23L

2014. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magabiztossággal nincs baj, simán odemegyek bármelyik lányhoz, és elkérem a számát!

Mondok egy példát:

Tavaly Budapesten az egyik bevásárlóközpontban kaptam egy promóciós szórólapot egy lánytól! Mondtam neki, hogy:

- Bocsi, de ez a szórólap hibás! Nincs rajta a telefonszámod!

Summa-summárum, megkaptam az E-mail címét. De személyes találkozónál vele is az említett sztori (3. randin).


Szóval tanácstalan vagyok.

2014. jún. 18. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen, kérlek!!!! Túl sok van már így is belőlük... :/
2014. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék ilyen lenni, viszont rettenetesen hiányzik már valaki az életemből, és hát úgy vagyok vele, hogy a cél szentesíti az eszközt!

Nem szívesen tenném, de jelenleg nem nagyon látok más megoldást!

2014. jún. 18. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
mindenki olyan amilyen. Gyorsan változni elég nehéz. Szerintem így olvasva teljesen jól áll, amilyen vagy. Minek kellene neked egy k..va?
2014. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen nő után sóvárogsz, akkor csak rajta. De vele nem leszel boldog...
2014. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Változz nyugodtan! Normális nő nincs!


Ha ilyen maradsz, az sem gáz, te döntésed, csak majd olyan 30-35 éves korodra ne lepődj meg, ha még mimdig egyedül ébredsz.


23/f

2014. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg utánozás majomszokás. Vagy mi...
2014. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod, az a baj, hogyha emiatt bunkón is akarsz viselkedni a nőkkel, a saját berögzült természeted miatt nem tudsz paraszt lenni velük! Az én barátom is rendkívül bunkó egy ember volt (megakart csalni, nem foglalkozott velem, hazudozott), de nem adtam fel, mára már egy tüneménnyé vált :) Nekem ő kellett és kész :D Amikor még nem jöttünk össze, akkor piszkálódott, genyózott velem, cikizett, fuu de nem kedveltem... aztán elkezdtünk beszélgetni, 1 évig húztuk-nyúztuk egymás agyát, még végül sikerült elhívnia randira :D Az első hónapok a pokollal egyenlőek voltak, de fontos lépéseket tettem (érte), így látta, hogy nem vagyok egy kispályás csaj, ezért beadta a derekát :D Csökönyös és makacs voltam, de megérte :D
2014. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!