Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nekem is meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem is meg kellene változnom?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú, így csak az olvassa el, aki nem csak hülyéskedni akar, és komolyan érdekli a dolog!


Egyik ismerősöm most jött össze újra a barátnőjével. Szétmentek kb. 6 hete, mert a csaj félrelépett, holott ő volt az, aki állandóan féltékenykedett. (Nem részletezném, annyi elég, hogy pl.: másfél óra alatt közel 100 nem fogadott hívás!)

Azt mondta ismerősöm, hogy nem akarja visszafogadni, bár eddig minden nő közül vele volt legjobb a szex. Nagy csajozógépről van szó (szóban, valóságban én még nem láttam csajozni, csak mesélt róla), azt mindenesetre tudom róla, hogy tárgyként tekint a nőkre, akik nem tudnak még gondolkozni sem, mert agyatlanok. (Itt megjegyezném, hogy ezt ő ki is monda körülbelül így.)

A lényeg, hogy azt mondata a csajnak, hogy visszafogadja, de egyelőre csak a ku*vája lehet, más nem! Ha ez így jó neki, akkor ok. Azóta a csajszi lesi minden kívánságát!


Én soha nem tudnék így viselkedni egy nővel, még ha megcsalt volna sem. (Mondjuk szerintem nem is fogadnám vissza.)

Közelebbi barátokkal azt beszélgettük múltkor, hogy miért van az, hogy mi csak lelki szemetesládának vagyunk jók a nőknek. Őt is eddig minden csaj csak arra használta (az elsőre normálisnak tűnőek is), hogy legyen kinek elsírni a bánatát. Én is mindig azt kapom első vagy második randin, hogy legyünk csak barátok.


Az ilyen srácoknak, mint amilyen a fentebb említett ismerősöm is, minden ujjára jut nő!


Én is váljak ilyen alfahímmé, aki lenézi és megveti a nőket? Ezt kellene tennem, hogy legyen végre egy barátnőm?

Mert már haver is ezen gondolkozik, hogy felesleges megértően bánni a nőkkel, akkor úgy is csak lábtörlőnek leszek jó nekik.


26/F



2014. jún. 18. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ahogy érzed... Rib.ncokat találhatsz így magadnak biztos. De egy magára valamit is adó nő az első bunkó beszólás után simán lepattint.

Szóval ha csak d.gni akarsz, teljesen jó próbáld ki.

2014. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem csak dugni akarok! Szerelmeskedni és dugni az két külön fogalom.


Amúgy szégyen, nem szégyen, de már az is eszembe jutott, hogy beiratkozok valamilyen randi terápiára (Randi Andi, Nőcsábász akadémia... stb.). :/

2014. jún. 18. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!