Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet valószínű ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet valószínű ez?

Figyelt kérdés

Pl tegyük fel volt egy lány annó.

Akkor a nagy kérdésre nemet mondott.

Lehet olyan hogy több mint 1 év elteltével rájött hogy máshogy gondolja és nem meri most megmondani senkinek se amit érez és ez miatt örli magát nap mint nap?

Nem kívánom hogy így legyen csak nemtudom néha még mindig olyan velem mint régen mijelőtt nemet mondott volna és ugyanúgy flörtölgetünk meg minden csakmost tényleg nem tudom hogy mivan...



2014. jún. 19. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
a nagy kérdés a leánykérés?
2014. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ezért tisztázd mielőbb, kérdezz rá megint, hogy most benne lenne-e egy komoly kapcsolatban veled. A válaszból kiderül hogy őrlődik-e, vagy semmi változás és nuku érzelem irántad.
2014. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés ugye az volt, hogy "Benne lennél az anális szexben?"
2014. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó nagy b@rom vagy ha miután elutasított utánna is "flörtölgetsz" vele... aztán behúz a csőbe újra nemet mondd, aztán te örlődsz (becseszi az önbizalmad) neki meg az egekbe szökik hogy egy srác az elutasítás után is akar(ergó k-rv@ fontos(király) vagyok).
2014. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éppen megkérdezheted, de én az ilyenekkel valahogy nem tudok azonosulni.
2014. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazából nem is én hanem mindig ő kezdeményezi ezeket a dolgoka én meg csak nelecsöppenek hirelen

azán 1-2 óra és megint semmi...

2014. jún. 19. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nálam volt ilyen,de én kb csak félévet örlődtem! Az alatt a félév alatt lett nekem más pasi a képben,akivel aztán vége lett és rájöttem, hogy azt kellene választanom,akit már egyszer kikosaraztam. Én kezdeményeztem,összejöttünk,de megmondom őszintén nem véletlenül örlődtem félévet.Mindig bennem volt, hogy nem jól döntöttem mégse.Nem ő volt az igazi,de hosszú ideig vele voltam...


Hidd el,ha tudja az ember kire vágyik igazán,akkor nem örlődik!

2014. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na ez a válsz tényleg sokat segített

akkor ezek szerint van még esélyem

2014. jún. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!