Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes ismeretségnél normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismeretségnél normális, hogy nem keres mindennap?

Figyelt kérdés
Nem volt még találkozó, de ha nem ír pár napig, attól még jelenthetek neki valamit? Ebből a találkozó után sem lenne semmi, mert ha azelőtt is csak annyit jelentettem neki, hogy pár naponta szán rám egy kis időt, hogy beszéljen velem, ne is reménykedjek túl sok mindenben? Ő azt mondta, hogy szeretné, ha a barátnője lennék, és találkozni. Én viszont nem igazán tudok már bízni benne, mert hiába kértem, hogy szánjon rám egy kicsit több időt, az agyáig nem jut el sosem. Így hogyan bízzak benne, hogy tényleg akarna-e találkozni, és ha megbeszéljük a randit, tényleg ott lesz-e?! Próbálok vele kedves lenni mindig, de olyan rossz, hogy amíg a barátnőim mesélik, hogy ők hajnalokig is szoktak csetelni a fiúkkal, én örülhetek, ha ennek a fiúnak eszébe jutok. De közben meg az vigasztal, hogy azok a fiúk nem sokáig jutnak el a lányokig, meg ők inkább a szexről beszélnek, míg én, ha beszélek is ezzel a fiúval, csak normális dolgokról. Szerintetek tényleg akarna-e találkozni velem, ha már ennyi ideje beszél velem az interneten? Csak pár találkozó után várhatom el, hogy foglalkozzon velem többet?
2014. jún. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

te is ráírhatsz... -.- lehet azt várja! nem gondoltál még erre, mi??

am találkozzatok! addig semmi sem biztos

2014. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban ha megjelennek az elvárások, akkor már megette a fene az egészet... ...ugyanis ami nem megy magától, az máshogyan sem fog menni... :-)


Ha Te azt szeretnéd, hogy többet foglalkozzanak Veled, csak azt tudom ajánlani Neked, amit egyszer régen (óvodában) nekem is ajánlottak: "ne sírj, hiszen van még pár ezer nő a Földön" :-)


Azaz keress magadnak egy olyan fiút, aki olyan, amilyet szeretnél, ne egy embert akarj átformálni, úgysem sikerül... :-)

2014. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szoktam írni én is. de ha én írok, állandóan várnom kell, hogy válaszoljon az üzeneteimre, aztán vagy csak megnézi, vagy napok múlva képes csak visszaírni.. meg ha sikerülne is megbeszélnünk a találkozót, akkor hiába kezdeményezte ő a találkát, nekem kellene a nyakára járnom folyamatosan, hogy most akkor mégis hol, mikor találkozzunk, stb..
2014. jún. 19. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
igen? akkor mit akarsz te ettől? LESZAR!
2014. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én gondolom rosszul, de netes ismerkedésnél ez szerintem egyáltalán nem gáz. Nem ismeritek egymást személyesen, és akármennyire tetszetek egymásnak képen, és akármilyen jókat is beszélgettek, nem alakult ki az a plusz, ami (több) személyes találkozás után már teljesen természetes. Én a helyedben nem aggódnék. Te jobban odavagy érte, mint ő érted, de miután találkoztok, ez még simán változhat :)
2014. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyszer rákérdeztem nála, és az volt a válasza, hogy még személyesen nem találkoztunk soha, és nem vagyok ott mellette, ezért nehéz folyamatosan tartania a kapcsolatot velem.. szóval még reménykedhetek abban, hogy a találkozás után már nem csak nekem lesz ennyire fontos a fiú, hanem fordítva is az ő részéről? veletek történt már ilyen?
2014. jún. 19. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap én is hajnalig chateltem egy csajjal... :D
2014. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Randin tutira ott lenne. Szívesen foglalkozunk lánnyal, ha simogathatjuk, ölelhetjük, csókolhatjuk, szexelhetünk vele, szabadidős programok többsége is unalmas lenne lány nélkül (pl. strandolás, bringázás, túrázás). Viszont mi nem hisszük azt, hogy összevesztünk egy haverral akkor sem, ha pár hétig, vagy akár hónapokig nem dumálunk vele.
2014. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!