Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az exem ugy mond ultimátumot adod h vagy elfelejtem agy ujra járok vele de van barátom. Aza szitu hvan barátom és kaptam ajánlatot egy esküvöre h vihetem a barátomat is és akkor még az exemmel voltam és vele akartam menni és mikor õszejöttem a barátommal nem.szoltam az esküvõröl neki és az exem.elszolta magát az esküvõröl es elkellet mondanom neki h mirõl van szó és a barátom meghivatta magát de nem akarok vele menni és elkezdtem beszêlgetni az exemmel és rájötttem h még mindig szeretem és mindig eszembe jut és erre mondta h vagy vele vagy nélküle szeretem a barátomat de az exemet is :/ mit csináljak? Beszéljem meg velük vagy mit tegyek légyszi rendes válaszokat küldjetejmk elöre is köszi
2014. jún. 19. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
1-et szeretsz a másikhoz csak kötődsz! Inkább egyiket se válaszd egyenlőre!
2014. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét. Fej: exed, írás: barátod. Ne!!! Ne nézd meg, csak dobd fel és kapd el, takard le. Amelyiknek szurkoltál, azt válaszd! 14/L
2014. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 14 éves válaszoló okosabb, mint te vagy kérdező.
2014. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! 14/L
2014. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dugjatok,
2014. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!