Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek bulizni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek bulizni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátomnak bankettje van ma ami este 9ig tart, utána aztmondta hazamegy, majd most mégis kitalálta hogy utána csapnak egy nagy bulit a haverjaival meg egy jópár lány osztálytársával. Ezzel önmagában nem lenne semmi bajom ha a múltban nem hazudozott volna annyit. Egy csomószor volt, hogy este minden szó nélkül elment bulizni (persze nem arra gondolok hogy engedélyt kellett volna kérnie tőlem, csak szólni hogy elmegy ide-oda és majd reggel beszélünk..). Arra is volt már példa hogy este 11ig vele voltam aztán hazajöttem, még éjfélkor beszéltünk telefonon majd hajnal 2kor a barátaim látták egy szórakozóhelyen, egy lányt fogdosott majd kis idő mulva ketten távoztak. Rákérdeztem nála hogy neme akarja elmondani, aztán 2hétig még tagadta majd bevallotta hogy igen tényleg ottvolt de nemvolt semmi azzal a lánnyal. Akkor azt megbocsátottam neki, de bízni már nemtudok benne.
2014. jún. 20. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim. Volt, hogy szóvá tettem neki, hogy nem esik jól, hogy nem visz magával. Próbáld meg ezt te is. Vagy hívd el a barátaiddal bulizni. Ha ilyen alkalmakkor más lányok felé kacsintgat, akkor nem érdemes rá pazarolni az időt. Folyton féltékeny voltam. Nem jó!
2014. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogdosott egy csajt, és te még mindig vele vagy? Hát akkor bocsika, de magadnak köszönheted, hogy esz a penész azóta is... akkor kellett volna kidobni a francba.
2014. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!