Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önyilkos akarok lenni? . Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önyilkos akarok lenni? . Most halt meg a mamám, a szerelmem akit szeretem elhagyott. A szüleim sokszor azért kiabálnak rám amiért nem is én vagyok a hibás. A barátaim mindig kibeszélnek ha haragszanak rám nincs egy igaz barátom se.

Figyelt kérdés
Mit csináljak?Már teljesen kivagyok.
2014. jún. 20. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és ez a állapot nyilván ki fog tartani öreg korodig amíg csendben meg nem halsz...Most sz.r, majd lesz jobb.
2014. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson!
2014. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem akarsz az lenni az élet fordulatos lesznek szebb jobb napok hónapok akár évek is. Nyugi a szerelmet senkinek sem knnyű megtalálni. A nagymamádat pedig gyászold meg utána pedig egy kicsit próbál élvezni is az életet. Rendben?
2014. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
* könnyű
2014. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
senki nem élne már a földön ha mindenki eldobná az életét amikor elveszt valakit és elhagyják... Ezt te is érzed hogy nem megoldás, másokat érzelmi zsarolni meg nem szép, én pedig aki átélte egy szerette öngyilkosságát egyenesen rühellem ezt a módszert, pedig én aztán láttam és átéltem olyat amit te lehet fel sem fogsz...
2015. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!