Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok a korkülönbség köztünk én...

Sok a korkülönbség köztünk én mégis vonzódom hozzá! Kérdés lent!? L/18

Figyelt kérdés
Ő 33 éves és nem akarja hogy össze járjunk de nagyon jó vele meg tudnám valahogy hódítani? Tetszem neki de fiatalságom zavarja de ha találkozunk ő is szeretkezne velem
2014. márc. 24. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, akkor nem akarja. Csak szexbe meg ne menj bele, annak nincs sok értelme, azzal nem tudod megfogni.
2014. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szex és a kapcsolat 2 különböző dolog. 18 évesen valószínűleg azért már érett nő kinézeted van, persze hogy szexuálisan vonzódik de kb. itt ki is merül minden amit nyújthatsz neki. 24/F
2014. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Mi a jó vele? Amúgy kétlem, hogy zavarná, hogy fiatal vagy. Ilyen pasit én nem ismerek. :D
2014. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha együtt vagyunk de nem akar semmi többet mert fiatal vagyk hozzá nem vagyok szimpatikus emberileg de mikor össze bujunk Érzem hogy ő is élvezi elfelejti meg nemtudom
2014. márc. 24. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már össze is bújtok, akkor szerintem nincs is miről beszélni, már meghódítottad!

Egyébként igaza van a 3-asnak, mit meg nem adnék egy ilyen lányért, és én is ennyi idős vagyok.

2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Össze bújni össze búj velem de semmit nem érez irántam mert hogy gyerek vagyok
2014. márc. 25. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Értem, akkor ez inkább amolyan vigasztalgatás, vagy nem tudom, hogy micsoda. Ha nekem tetszene valaki, és én is neki, akkor nem foglalkoznék azzal, hogy mennyivel fiatalabb nálam. Ezek szerint ő nem olyan, mint én.
2014. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit érez szetintem nagy semmit de meg akarom hódítani
2014. márc. 26. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha vonzódik hozzád,akkor nem a korodat nézi!!! Én 16 voltam,mikor 32 éves pasim volt.
2014. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt úgy gondolod,hogy számodra kevés a testi vonzalom köztetek,meg hogy esetleg a szexbe belemenne.Te meg akarod ezt a pasit fogni,de érzelmileg.Ez nehéz lesz,ha így gondolkodik.Semmiképpen ne kínáld magad tálcán,és ne nyomulj rá.Ha akar téged,neki kell meghódítania,és nem fordítva.Ez olyan közönségesnek is hathat néhány pasi szemében.
2014. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!