Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működő fiú lány barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működő fiú lány barátság valójában nincs, csak elfolytott vonzódás vagy viszonzatlan érzelem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az kétségtelen. :D
2014. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

VAN.


Nekem van pasi barátom 2 is évek óta. Egyiket sem tartom bűn rondának. Mindkettőt helyes pasinak tartom. Annyi hogy csak barátság van köztünk...


Az egyik egyébként is alacsonyabb nálam, tehát mint pasim ki van zárva...és egyébként is mint pár egymás agyára mennénk:) szóval nem illenénk úgy össze...

Korábban volt köztünk párszor szexuális kapcsolat, de soha nem voltunk egy pár. És azóta is az egyik legjobb barátom. Már 6 éve.


Amúgy 1,5 éve barátnője van, én meg a férjemmel vagyok 4 éve, szóval nincs köztünk semmi barátságon kívül.


A másik pasi is évek óta a barátom, mi osztálytársak voltunk egyébként. Ott alakult ki a barátság. Őt is helyesnek tartom, neki pedig van egy reménytelen szerelme, szóval marhára nem azzal van elfoglalva hogy majd a legjobb havercsajával jöjjön össze:) ő 5 éve a barátom.

2014. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Van egy lány aki a "megb*sznám" kategóriába tartozik de ettől függetlenül jó barátok vagyunk.
2014. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez egy érdekes téma. Lehet, hogy van, lehet, hogy nincs. De szerintem amikor a két fél kölcsönösen jól megismeri egymást, és a családját, akkor jön egy fordulópont. Vagy még szorosabb lesz a kapcsolat, vagy meglazul. Igazából, hogy egy ilyen esetben legalább az egyik fél ne gyengüljön el, az szinte lehetetlen. Viszont minden ilyen eset más és más, sok mindentől függ, hogy aztán mi fog történni.

Kezdjünk el racionálisan gondolkodni. Mi a barátság? Miért barátkozunk valakivel? Sok mindenben egyezik a gondolkodásunk, egyszerűen tetszik valakinek a lelki világa. Szerintem azért legyen ápolt is az illető, mert egy igénytelen emberrel nem sokan akarnak együtt lenni. Szóval ezeknek szerintem teljesülniük kell azonos nem esetén (is).

Vetítsük ki ezt az ellentétes nemű barátságra. Amikor már egy komolyabb kapcsolatról van. Jól ismerik egymást, az életkörülményeiket, szóval mindent. Ekkor sanszos az "elgyengülés". Két félről van szó, nyilván mindkettőnek szimpatikus a másik. Ott van még a külső, és a lélekbe is bele lehet szeretni, a viselkedésbe, a humorba. Ez van akkor, ha mindkét fél semleges szándékkal indul.

Itt megint bele lehet gondolni, hogy miért ismerkedünk egyébként másokkal. Külső alapján ítélünk, amikor még nem ismerünk valakit, de akkor is ha csak nagyon felszínesen. Ez tagadhatatlan és azonos neműeknél is így van. Szóval megint kicsi az esélye annak, hogy semlegesen induljon a dolog. Egy idő után lehet, hogy már nem is lehet a másikba szerelmes az ember, hiszen már megszokta, ismeri. Gyakorlatilag a szex és a csók hiányzik ilyenkor.

Ez az extrákkal verzió, ami szintén sokszor előfordul szerintem, itt csak az a bizonyos plusz hiányozhat, vagy nem tudom.

Ezeket az extrákat nem a szexre értem, hanem arra, hogy sokkal többet tud nyújtani, mint egy azonos nemű barátság. Teljesen más típusú, sokkal intenzívebb benne az ember. Megint más a helyzet, ha valakinek van kapcsolata. Összegezve, nagyon kicsi az esély arra, hogy soha egyik fél se érezzen semmit. De ebben mindenkinek magának kell megtalálni a saját igazságát. Amúgy meg szabad világot élünk, olyan dolgokat tesz és azzal az ember, akivel akar. Elnevezhetjük ezeket a barátságoknak, de lehet, hogy többek annál, de kevesebb a szerelemnél, ergo nincs is neve, de mégis létezik, 4-5 kapcsolattípust nem húzhatunk rá minden kapcsolatra.

2014. júl. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!