Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat. Lebuktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Lebuktam megtudott mindent. Ki van akadva természetesen. De még szóba áll velem. Van esély hogy megbocsájtson? (én a helyében nem is állnék szóba magammal)

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én tudom! mert barom vagy :)
2014. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Oké ezt már megbeszéltük hogy barom vagyok.

Amúgy jól is néz ki nagyon csinos és szép!!!

Abból indulok ki hogy ha tényleg gyűlölne akkor nem is válaszolna.

2014. jún. 21. 23:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Látogasd meg élőben, vigyél egy csokor virágot. Aztán beszéljétek meg, ha hajlandó veled beszélgetni.
2014. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Küldtem neki egy csokrot de nem vette át!!!

Megkérdeztem hogy miért?

Azt írta hogy téves volt a cím!!!

Küldjem a kurv*mnak!

2014. jún. 21. 23:08
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Azt kifelejtettem, hogy esedezz a bocsánatáért. Összeteheted a két kezed, ha megbocsájt.
2014. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De menj el hozzá! (továbbra is 13-as vagyok)
2014. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Képet a csajról?
2014. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
beszéljetek meg egy személyes találkozót, és ott mondj el neki mindent, hogy mennyire bánod, és hogy megváltozol mivel rájöttél, hogy neked nincs szükséged senki másra rajta kívül. Ember vagy, hibáztál... de arra kéred, hogy legyen ő is ember... és bocsásson meg egy új eséllyel.
2014. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!