Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szerezhetem a régit?

Figyelt kérdés
A barátom azért szakított velem , mert nem szerelmes belém.Ez kb egy hete történt(1 hónaig voltunk együtt)és ezt leszámítva minten jó volt. Én nagyon nehezen tudtam ezt elfogadni , mert én viszont még most is szeretem. Megegyeztünk , hogy barátok leszünk. Nem beszélhetek neki kettőnkről , meg hasonló , de másról bármiről. Egyébként azt mondta ha má kimondta h vége , akk nem kezdi újra és nem változtatja meg. Azt mondta h más pasikról viszont beszélhetünk. És amikor másról keztem el beszélni, nagyon segítő kész volt meg minden, de nem olyan mint máskor...Ráadásul másnak az ideálját pont úgy írt le mint amilyen én vagyok , külsőre is , meg belsőre is. Lehet még esélyem annak ellenére , hogy ő azt mondta nem?
2010. jan. 4. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondta, hogy ne erőltesd...

Ha szerencséd lesz, magától jön rá, hogy szüksége van rád...

Beszélgess vele még többet pasikról, kérdezd meg tőle, mi az amire szüksége van, ha össze jön egy lánnyal. Lehet, hogy megtudod, mi az ami a kapcsolatotokból hiányzott.

2010. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ébresztő!! Van benne emberség, mert őszinte volt,és nem dobott el, mint egy rongyot. Ha 1 hónap alatt nem tudott kialakulni benne a kellő érzelem, most sem fog. Ő már rájött, te meg fogd fel. Segitőkész, mert valószinü egy értékes nőt, embert ismert meg benned, és szeretné, ha boldog lennél. Ez nemes dolog valahol. Ne kavard össze a két dolgot.
2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

melegítve csak a töltött káposzta jó... asszem erre mondják.

Felejtsd el, mint potenciális partnert, lesz másik!

2010. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

másodiknak:

"Ha 1 hónap alatt nem tudott kialakulni benne a kellő érzelem, most sem fog."

Ez így nem igaz.Az 1 hónap az relatív.Gondolj bele,hogy ha valaki 1 héten csak 1x tud találkozni a párjával az havonta csak 4-5 alkalom.Ez nem elég arra,hogy szerelmes legyen!


a kérdezőnek:

Én is hasonló cipőben járok!Csak mi több mint fél évig voltunk együtt!Tudom ,hogy milyen rossz érzés.Én is beszélgettem a volt barátommal (náluk),és nagyon rossz volt hogy nem érhettem hozzá,teljesen másképp viselkedtünk egymással,másképp/másról beszéltünk mint eddig.Ez sajnos nem fog megváltozni.Max. hónapok ,évek múlva.De addigra neked más lesz.Általában mire az egyik kiszeret a másikból,továbblép,talál újat, a másik rájön,hogy mégiscsak hiányzik neki ,de akkor már késő.Lépj tovább,ne emészd magad!Jobb lenne ha egy ideig nem beszélnétek ,úgy könnyebb a felejtés!!Tudom,hogy nehéz,én már a jó út felé haladok!Bennem is van még remény,de már kezd eltűnni,mert tudom hogy ennyi volt...16/L

2010. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam a barátommal. Csak mi 1 év után mentünk szét. Ő szakított, de kapcsolatban maradtunk. Aztán fél év múlva bevallotta, hogy még is szeret és folytassunk, ennek már 3 éve és még mindig együtt vagyunk. Esélyed van rá, hogy megint összejöjjetek. Csak ezt nem neked kell akarnod, hanem neki. Ha ő kezdeményez akkor még lehet esélyed. De semmiképpen ne akard rátukmálni magad.
2010. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!