Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs hogy hagyhattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogy hagyhattam el. Vissza szerezhetem? Ti vissza jönnétek hozzám? én28F, ő 23L

Figyelt kérdés

Kb egy éve találkoztam először a volt bnőmmel.Randizgattunk,nagyon tetszett.Utána 2 hónapig nem találkoztunk.Másik városban kapott munkalehetőséget(messze),kérte ne találkozzunk, amíg nem dönt(ok, bevallom, h meg akartam győzni h maradjon).Később véletlenül összefutottunk, randizni kezdtünk megint.Kb 2 hónapig nagyon jól elvoltunk,aztán jött a szex.Nem szedett tablettát,nekem nem megy gumival.Mindent megkaptam tőle(orális szex volt),de nem bírtam kivárni azt az 1-2 hónapot,amíg kiíratja és a tabletta hat.A vizsgáim miatt alig mentünk valahová, unalmas kezdett lenni a dolog.A vizsgáim sem sikerültek,azt gondoltam,h miatta(találkoztunk és elvette az időt).Azt gondoltam,h csak hátráltat és nem is szeretem.Szakítottam.Utána még kb egy hónapig keresett,mondván barátok vagyunk és mi van velem.

Eltelt fél év.Láttam az egyik klubban másfél hónapja.Nagyon jól néz ki, vidámnak tűnt, a barátnőivel volt(nem vett észre).Az adatlapját megnéztem és nem látok semmit a családi állapotnál,de annyi új infó volt,h valami modellügynökség a munkahelye.Rámentem a honlapjukra, megtaláltam őt is.Nagyon jól néz ki,ahogy láttam sok munkája is van.Régebben nem ilyen volt.Rájöttem,hogy szeretem.Okos ,kedves,megbízható, főzni is tud,jól is néz ki, szexis is és még a hangulatingadozásaimat is nagyon jól kezelte.Komolyan akarom őt,még el is venném.A baj az,hogy a szülinapján felhívtam és ő :"igen" "nem" "köszi" "most mennem kell.szia".


2010. ápr. 11. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennék vissza hozzád. nem vagyok a kapcarongyod.
2010. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem..
2010. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy jelenleg nincs senkid és ez csak fellángolás? Ki tudja meddig bírnád ismét, ne bántsd meg..
2010. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem mennék vissza hozzád. Szmét voltál, elhagytad csak a szex miatt, te is írtad, hogy 1-2 hónapot se tudtál várni. Akkor valahogy reálisabban láttad, valóban nem ez a szerelem.

Most meg csak azért, mert modell lett, egész más, mi?? Undorító, ahogy gondolkozol.. Régebben nem ilyen volt... Hát, pedig valószínűleg nem operáltatta át magát...

Mindegy, hogy te mit akarsz, mert ő jobbat érdemel, te írtad, hogy ő okos...

2010. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Régebben rosszul esett,h a legjobb barátom megjegyezte,h még a barátnőm is hamarabb végzett a sulival mint én (okosabb).Szerinte hülye vagyok és sosem fogok ilyen lányt találni mégegyszer(az ő felesége és az én volt bnőm barátok lettek).A barátaim is imádták,milyen kedves,milyen szép ,stb lány .Mintha nem érdemelnék ilyen nőt.Emiatt, a suli és az unalom miatt szakítottam,mérges voltam és mondtam neki,h nem szeretem.Időközben rájöttem,h nem miatta nem sikerültek a vizsgáim és az unalomról sem ő tehetett(az én vizsgáim miatt nem mehettünk sehová;nem is volt kedvem vele beszélgetni,mert mérges voltam rá).

Lehetne más, de nekem ő kell.

2010. ápr. 11. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha még mindig szeretnélek a csaj helyébe,visszamennék.De csak mert gyenge vagyok.Am meg nem!!
2010. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon sok mindenen múlik... Nem merném kijelenteni azt sem, h nem mennék vissza hozzád, de azt sem, h visszamennék... Annyi mindentől függhet ez...

Milyen volt a kapcsolatotok? A lány is ugyanolyan emlékekkel gondol vissza rá, mint te? Ő is annyira szeretett téged, fontos voltál neki? Ő is el tudná képzelni, h újra boldogok legyetek együtt?

Egy próbát megér... De túl nagy reményeket ne fűzz hozzá, én ezt tanácsolom.

2010. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jól megvoltunk az utolsó hónapig.Kicsit bunkón viselkedtem vele, mert ideges voltam(rajta vezettem le a feszültséget).Mondogatta,h elhanyagolom és másmilyen voltam.Nem tudom, hogy mennyire bántottam meg.

Szeretett, gondolom ezért is tartott ki mellettem az utolsó hónapban is, nekem kellett szakítani.

A baj az,h nem nagyon áll velem szóba.Látszólag igen: válaszol az üzeneteimre(jó nagy késésekkel), felveszi a telefont ,ha hívom (egyszavas válaszok).De ő nem keres, nem kérdez rólam semmit.Tegnap felhoztam,h összefuthatnánk valamit meginni a szülinapja alkalmából.Azt válaszolta,h majd még megbeszéljük,ha jobban rá fog érni.

A barátom feleségét(akivel barátnők lettek) is próbáltam meggyőzni,h segítsen.Ő nem szeretne beleavatkozni.A barátomat sikerült meggyőznöm, h szóljon,ha megy hozzájuk vendégségbe a volt barátnőm és véletlen összefuthatnánk.Nem tudná kikerülni a találkozást.Szerintetek jó ötlet?

2010. ápr. 13. 11:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd a találkát,azzal csak rontanál a helyzeteden!

Én azt javaslom,hogy írd meg neki őszintén,amit ide leírtál,hogy szánod-bánod hogy rajta vezetted le a feszültséget,és hogy rondán bántál vele.És hogy vissza akarod őt kapni,de nagyon!és hogy szereted!

Ha nyíltan nemet mond neked,akkor viszont jobb ha hagyod!

23L.

2010. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez sokszor lehet baj, hogy a feszültséget egymáson vezetik le azok, akik igazából szeretik egymást. Szerintem te most megtanultad, hogy egyáltalán nem jó ez így. Biztosan szeretett téged, ha a bajban kitartott melletted, de te erre fogtad magad és szakítottál... nem biztos hogy vissza fog menni hozzád. De ha mégis visszamenne, te is segítsd őt a gondokban, ne szakíts egyből, amíg meg nem oldottátok, és figylej oda rá, mert ezt hiányolta.
2010. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!