Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szerezhetem újra?

Figyelt kérdés

2 éve ismerjük egymást.Először 2 hónapot jártunk ,én szakítottam.Után megint kibékültünk 2-3 hónap múlva és 1 évig voltunk együtt.Előttem maximum 2 hétig maradt meg egy csajnál.A haverjai rossz irányba vitték el,'élni akar ' ,ezért szakított.Össze jöttem egy másik sráccal mire észbe kapott.Bepróbálkozott,de nem tudtam benne bízni akkor.Még januárban is békülni akart.Most 3 hónapja van együtt egy lánnyal.Újra elkezdtünk beszélni.A barátai szerint nem szerelmes, csak megsértődött és most 'bizonyítani ' akar nekem és az orrom alá dörgölni,hogy neki is van valakije.(ő azt hiszi,h nekem is van valakim).

Könnyen befolyásolható sajnos a rossz haverjai által. Mindig akkor békültünk ki,amikor hónapokig nem beszéltünk ,haverkodtunk és találkoztunk.Mindig rájött,hogy szeret engem és milyen jó együtt.

Végre új barátai vannak,sokkal normálisabb.Sokat gondolok rá.Szerintetek tegyek egy utolsó próbát és találkozzak vele?Nem csinálnék semmit, nem akarnám befolyásolni.Ha érezni fog megint valamit,akkor jó.Ha nem,akkor nem fogok futni utána.

Lehet esélyem? Voltatok hasonló helyzetben?


2010. máj. 9. 21:06
 1/2 Ywerd ***** válasza:
Próbálkozz vele,igen majd 5 év múlva amikor már mindketten tudjátok mit is akartok,és nem úgy vislekedtek mint két 14 éves.Hány évesek vagytok?
2010. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

21

már mindketten dolgozunk,teljesen más lenne minden

2010. máj. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!