Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőmmel 1 hónapos leszek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Bnőmmel 1 hónapos leszek. Nem tudom mennyi jelentősége van de még nem tettük ki fbra, h kapcsolatban vagyunk ami kicsit furcsa, mert igy olyan mintha nyílt kapcsolatban lennénk. Korábban már ki akartam rakni, de ő azt mondta várjunk vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól tart, hogy ha ki lesz rakva lekötései lesznek?? pl nem tehet meg mindent??... vagy ismerősei máshogy viszunyulnak majd hozzá?

2014. jún. 22. 10:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom, kb 3 hétig tartott, de folyton azzal nyaggatott, hogy mikor tesszük már ki fb-ra, hogy együtt vagyunk. Illetve, hogy milyen furcsa vagyok, hogy nincs kint egyáltalán, hogy kapcsolatban voltam-e előtte vagy sem.


Azt tudom elmondani amit én éreztem akkor. Én egyszerűen túl korainak találtam, hogy bármit is kitegyek kettőnkről. Alig ismertem pár hete. És egyszerűen nem akartam még felvállalni barátok és rokonok előtt.


Végül jobb is, hogy nem tettem ki, mert a sok kis hülyeségével turbó sebességgel vette el a kedvemet a "kapcsolatól".


A mostani barátommal 1,5 éve vagyok együtt és nincs kint, hogy kapcsolatban vagyok-e vagy sem.

2014. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!