Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisbabát várok és párom éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabát várok és párom éjjel is játszik a számítógépen. Nem szeret társaságba járni, inkább otthon van. Foglalkozik velem is de mikor lefeküdnénk aludni, többször felkel a játék miatt, ezt folyamatosan kell játszani, stratégiai. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem enged belőle, hiába beszélek vele. Félek ez így marad. Se szép szó, se vita nem segít. Mi lesz ha itt a pici?
2010. jan. 4. 10:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom erre mi a megoldás,de szerintem fűggő,onnan tudom hogy én meg netfüggő vagyok és ha tehetem én is ott ülök éjszaka és reszketek majdnem ha nem tudok odaülni.Én is kaptam ezért a páromtól,mert nem foglalkozok emiatt eleget a másfél éves gyerekünkkel,de nem tudok lemondani erről.mindent megcsinálok ami egy nő dolga,de van olyan hogy kialvatlan vagyok,mert sokáig netezek.
2010. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok,lemaradt hogy 27/L
2010. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Hidd ez nem olyan nagy dolog, gondolj bele ha inna, csajozna, meg egyfolytában bulizgatna. Légy kicsit optimista, veled van, otthon van és hidd el ha meg lesz a pici akkor biztos segiteni fog neked. Ez tapasztalat. 33/f
2010. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
Én 28F vagyok, nős, WoW-ozok és gyakran van "botrány" miatta. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a kis feleségem jó érzékkel tudja, hogy hogyan kell belém rúgni érzelmileg. Az időtartamról annyit, hogy napi kb. 1 óra lenne, meg heti kétszer kb. 3 óra. És ennyit sem bír ki. Én ehhez képest dolgozok mint egy dög, sokszor késő estig (olyankor játék sincs persze), kétnaponta van szex szóval arra sem nagyon lehet panasz és úgy általában mindent megcsinálok otthon. Más hobbim nincs, nem nézek focimeccset, semmi. Nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen anyagot, társaságba el nem járok. Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem?
2010. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy lehetne rosszabb és igaza van az utolsó 2-nek. de nem tudok mélyen aludni és így hajnal 1ig kényszerből ébren vagyok minden nap, hogy ő játszhasson. 11kor már rég szeretnék aludni, 5 hónapos terhes vagyok.
2010. jan. 4. 11:53
 16/21 anonim ***** válasza:

akarta ő is a gyereket? ha igen, akkor beszélj vele, légy kcisit határozottabb, de kompromisszumképes. pl mond neki, h amíg nincs itt a baba, addig játsszon nyugodtan (ezt vhogy próbáld meg lenyelni), de amikor megszületik, vagy amikor már a terhességed végén vagy, akkor szeretnéd ha számíthatnál rá, és nem ezen kéne stresszelned h milyen apa lesz belőle stbstb, mert az a babának sem tesz jót, és nekedsem, a stressz a terhesség végén nemtúl nyerő. ezt beszéld meg vele, h szeretnéd ha a baba érekzésére már kicsit felnőne, és szeretnéd látni h készen áll a feladatra, mert így kétségeid támadnak afelől, hogy érdemes volt-e gyereket vállalni.

24L

2010. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia,

Bocsi, én nem vagyok valami öreg, de hátha tudok segíteni...

Mindennek alapja a beszélgetés. Próbálj meg beszélni vele!

Vagy ha ez valamiért kudarcba fulladna, akkor kérd meg, hogy magyarázza el a játékot, ilyesmik, hogy lássa, hogy érdekel, aztán lehet megérted, hogy miért megy éjszaka is, és akkor mond el, hogy neked rossz, ha hallod, hogy éjjel kimegy netezni, jobb lenne neked is, ha inkább mellette lennél.

2010. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

En is Travianra tippelek. Unalmasabb szoragalmi idoszakokban rakaptunk mi is a lakotarsaimmal. Nagyon g*ci egy jatek, mivel egyre tobb es tobb idot kell, hogy eltolts vele. Elejen csak napi par kattintas, a vege fele pedig akar orankent ott kell ulnod 15 perceket, ami rengeteg. Szerencsere mi relativ gyorsan meguntuk, es nem kezdtunk bele uj jatekba.

Remelhetoleg a parod is igy lesz ezzel.

2010. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, ha jön a baba meg fog változni. Ha meg még sem, akkor is biztos számíthatsz majd rá, de ha lesz ideje játszani fog. Ami nem baj. Bár mi még bőven nem tartunk a gyerekvállalásnál, de az én barátom is sokáig nagyon rá volt kattanva az L2 nevezetű játékra, ami legnagyobb örömömre végtelenített. Egy ideig nekem sem tetszett és balhéztam is vele miatta, majd rájöttem, hogy miért ne játszhatna ha jól esik neki. Most már nem játszik állandóan sőt kb félévente rákattan egy hónapra és aztán megint megunja. Az alvás problémát meg oldjátok meg úgy hogy téged ne zavarjon, vagyis költöztessétek egy másik szobába a gépet. És akkor ő tud játszani, te meg kényelmesen aludni.
2010. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
42%
Most viccet félre téve...vegyetek egy laptopot,és ott tarthatja az ágy mellett.Akkor nem fog kikelni éjszaka az ágyból. :)
2010. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!