Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez? (folytatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? (folytatás lentebb)

Figyelt kérdés
Szerintetek, van olyan hogy egy jó csaj, aki nagyon szép, tényleg jó nő stb. Önelégült egy kicsit mert soha nem tett semmit egy párkapcsolatért, csak választania kellett hogy kivel? És mikor kátyuban van ez a személy akkor meg csak kérdőn áll és pislog, mert egy szeretleket sem sütött el 3 év komoly kapcsolat után, mindég csak magára gondolt.. a másik le volt fosva. A pasi ezt megelégelte és elhúzott tőle, töbszöri beszélgetés után sem változott a helyzet, szakitás után meg persze a pasi a hibás... szerintetek hogy van ez???
2010. jan. 4. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan van ilyen. De mi a konkrét kérdésed?
2010. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus "Miss P*csa" lehet a csaj! Mindíg csak az jó, amit ő mond, akar vagy tesz! Szakításnál meg mindíg a másik a hibás!
2010. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátom. Ez már csak így működik. :-)


De jobban jártál akkor is, mintha a kapcsolatban lennél boldogtalan. Legalább adtál egy esélyt magadnak a boldogságra.

2010. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy cseppet egoista a csaj? Tipikus jele ennek.

Sz.rd le nagy darabon és keress újat!

2010. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az egész gyomorforgató, az egész élettér, a falon a képek, a berendezési tárgyak. Minden az ő mivoltát tükrözi... én meg levagyok szarva, hatalmas csalódás volt ez számomra :-/ . Persze a segítség kell valamiben akkor jó ha vagyok?! kicsit elszomorító hogy vannak ilyen emberek :@ . A csaj annya, rokonai meg mindenben támogatják, hogy jaj igazad van, jóltetted. Én meg egy SZAR vagyok.
2010. jan. 4. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
egyszer kell leosztani rendesen, ha akkor sem jut el semmi a hézagos agyáig, akkor menekülőre kell fogni a dolgot... majd kap még elég hülyét, aki nyalja a s.ggét élete során.
2010. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Osztás megvolt, én pedig szeretném megmenteni a kapcsolatot, de szerinte vége és nincs mit ezen változtani, szar vagyok és kész Szerinte :D Hát komolyan mondom, legszivesebben............. ááááá
2010. jan. 4. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
na, ugye, igy jár az ember, ha divatp.csákkal kezd ki. miért nem jók nektek az " atlagos " csajok?? akik tényleg tudnak szeretni, és nem csak maguktól vannak elszállva?? mert nincs kivasalva a hajuk, nincs műhajuk, műkörmük, és nem 40 kg-t nyomnak, vasággyal egyutt??
2010. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen csajjal nem éri meg hosszútávon együtt maradni, nem érdemli meg, még ha neked rosszul esik is a szakítás, akkor jobb ha elválnak útjaitok. Hidd el, jobb lesz, neked is. Különben amúgy, neked sem kellett volna hagynod, hogy mindent ő irányítson. Szerintem keress új egy új, normálisabb nőt.
2010. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi kicsit elgépeltem a dolgokat :D
2010. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!