Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok akiknek idősebb barátju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek idősebb barátjuk van! Nem kezel kislányként titeket a pasitok baráti köre? Fiúk szemszögéből is kíváncsi lennék a válaszokra.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Kússz utána a fűben..
2014. jún. 22. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és a pasid ?
2014. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő 27 én 19
2014. jún. 22. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló, de engem nem kezelnek kislányként. Tudják, hogy fiatalabb vagyok, néha ugratnak is vele. Nem inkább butuskának gondolnak téged?

Ha kislányként is kezelnek, miért várod el lassan 30 éves érett emberektől, hogy úgy kezeljenek mint egy korosztálybelit? Hiába gondolod magadat esetleg komolyabbnak, akkor sem tudsz úgy viselkedni mint egy érett felnőtt, és ez így van rendjén.

2014. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy pont ettől vagy friss hús, nekem mindig ezt mondják.. :D
2014. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!