Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Babát tervezünk, de félek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát tervezünk, de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a ketten akarjuk, így mindennapos a szex, de picit aggódok, hogy mi van akkor, ha meggondolom magam? Titeket nem gyötörtek ilyen kétségek? Félreértés ne essék, valóban akarom, csak mint mindenki, így én is félek az ismeretlentől. Főleg, hogy késik, és reggel rosszul is voltam.

2014. jún. 22. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is félek az ismeretlentől, pl suli után a munkától is nagyon féltem de amint elkezdtem dolgozni megszoktam, most pl félek a párkapcsolattól de szerintem abba is simán beletudnék szokni...félek az újtól a nagy változásoktól, de szerintem minden megszokható és ha előzetesen nem is készültem fel rá, utólag szerintem megoldható...ha tényleg szeretnéd, eldöntöttétek, hogy akarjátok akkor nektek azért jó mert együtt döntöttetek és támogatjátok a másikat és támogatást kaptok :) szóval hiába új, lesz aki támogasson és bátorítson...

21F

2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig használjatok gumit/szexeljetek kevesebbet,és a baba nehogy eggy szülinapi party rossz vége legyen..:) ne félj,csináldmeg..
2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem, nem féltem semmitől, mindkét gyermekemet akartam, terveztük és én voltam a legboldogabb amikor kimutatta a teszt hogy terhes vagyok.

Ne fèlj, ha mindketten akarjátok, nem lesz gond. Valóban egy új, ismeretlen érzès, élmény.....a világ legcsodálatosabb érzése anyának lenni :)

2014. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Sztem ez csak átmeneti para :) Ha tényleg terhes vagy most, és ha tényleg akarod, akkor nagyon fogsz neki örülni! :) Ha nem is egyből ,de pár hét múlva tuti.

Ha várod és szereted, akkor meg úgyis remek anyuka leszel. Szóval, hajrá, és ne félj, kevés jobb dolog történhetne veled! ;)

2014. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik biztosnak, hogy te gyereket akarsz igazán. Egy gyerek nagy felelősség. Egy életen át tartó munka... Gondold meg jól hogy cselekszel, mert egy ember élete múlik a mostani döntéseden. Anyagilag meg tudjátok magatoknak engedni...stb..
2014. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Félni nem kell tőle,a dolgok mennek maguktól.

Addig örüljön egy nő,amíg képes teherbe esni,szerintem a meddőség az ami igazán borzasztó..

2014. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, okésak az anyagiak. Igen, tudom hogy nagy döntés, de nem szenvedne semmiben sem hiányt, ez tuti :)
2014. jún. 22. 21:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a meddőség az nagyon rossz :( Szerintem én elég termékeny vagyok, mivel egy hónapja megy a "tervezés", és már vannak tüneteim...
2014. jún. 22. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne félj,ahogy írtam a dolgok jönnek maguktól.az a lényeg hogy egészséges legyen! :)
2014. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nagy valószínűséggel nincs gondod a teherbe eséssel... nem kell félni. Idegen lesz egy ideig, de megszokod a gondolatot, és akkor már nem lesz para.


Egyébként igen, a meddőség borzasztó...nem kívánom senkinek. Én tudom milyen...


Önmarcangolás, sok sírás, még több sírás, félelem, a női mivoltam megkérdőjelezése, 2 év után lassan beletörődés...aztán átkozni a világot amiért olyan rohadt igazságtalan, hogy jelenleg 4 volt osztálytársam egyszerre terhes, 3-nak nem rég született gyereke...van ahol harmadik... és nekem egy sincs...és soha nem is lesz. Nem csak borzasztó, hanem k...vára szar.:(

2014. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!