Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik egyetlen Igazi?

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolatom, voltam nagyon szerelmes, voltam együtt úgy évekig valakivel, hogy tudtam, hogy nem igazi a szerelem, de szeretem mint embert, tisztelem és jól kijövünk. Vége lett mindnek.

Úgy érzem sok ember van, akivel le tudnánk élni az életünket, mert vannak közös dolgok és vannak hibák, de ha ezek olyanok, amiket el tudunk fogadni, akkor működhet. Kompromisszum.

De létezik egyáltalán tényleg egyetlen ember, aki tökéletesen hozzád illik és a hibák vagy különbözőségek is csak a kapcsolat erősítésére szolgálnak? Akivel tényleg annyira boldog vagy, mint a filmekben/könyvekben?

Létezik olyan kapcsolat, ahol évek múlva sem merül fel egyszer sem a kérdés az emberben, hogy ő -e az igazi társad?

Úgy érzem, én sosem fogom megtalálni azt az embert, aki engem teljesen elfogad és szívből szeret és akivel érzelmi szinten is összhangban vagyunk. Belül szerintem olyasmire vágyok, ami nem is létezik vagy ha igen, én sosem találom meg vagy elmegyek mellette és nem ismerem fel, hogy ez volt az, amit keresek..


Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm annak, aki leírja a véleményét.


2014. jún. 23. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el de nem, sőt ha olvasnál könyveket, akkor tudnád is hogy miért.
2014. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szamomra letezik, de o elhagyott. Ez Max egyoldalú lehet.
2014. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van mindent elsöprő, nagy szerelem- de ez nem más, mint egy szellemi-fizikai vonzalom erős elegye. Gondolj bele: nagyszüleink korábólhány olyan volt, főleg faluhelyen, hogy helyben választottak maguknak egy korban hozzáillő párt, és kész: házasság, gyerek, közös élet. Aztán nem is biztos, hogy szerelem volt, de idővel megtanulták szeretni a másikat, és milyen kevesen váltak el... de ahogy megy előre az idő, egyre több a futókapcsolat, válás, megcsalás, más vagyok, stb... nem vagyok a társadalom szakértője, de szerintem ezt a fejlődést, torzulást, természetes folyamatot-nevezze ki minek akarja- el kell fogadnunk. És bízni abban, hogy találunk egy hozzánk hasonlót, akire rábízhatjuk magunkat és a szívünket, anélkül, hogy ezt majd megbánnánk.
2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, már 10 évesen megtaláltam... Tudom, viccesen hangzik, de annyira erős érzelmeket váltott ki belőlem, és 6 évig csak rá gondoltam úgy, hogy az utolsó két évben egyszer sem láttam. Most két éve már teljesen eltemettem az emlékeimet mélyen magamban, de bármikor fellobbanna bennem az érzés újra, ha csak látnám. Más iránt még nem éreztem ilyen kitartóan.
2014. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeritem létezik az, aki neked lett rendeltetve. Csak bízni kell benne, hogy megtaláljátok egymást.
2014. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jó lenne, ha lenne ilyen. Én is hozzád hasonlóan érzek, én is úgy érzem, hogy sosem fogom megtalálni.. Szoktam ezen agyalgatni, hogy vajon létezik-e ilyen. Szerintem amúgy nem. :(
2014. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik szerintem.De nekem eddig csak egyoldalúan volt :(
2014. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!