Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok donteni harcoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok donteni harcoljak a baratomert, vagy sem?

Figyelt kérdés

Tavay jottunk ossze majd hirtelen kulfoldre ment, munkat talalt.

Egyutt vagyunk de 3 hetet voltunk egyutt ami utan elment es 6 honapja lattuk egymast 10 napra.

Most elkerultem egyetemre az osszel, es megismerkedtem sok uj emberrel, az egyik csoporttarsammal nagyon joban vagyunk tul joban.

Nem tortent semmi koztunk, de jobban kedvelem mint szabad lenne.

Most itt vagyok a baratomnal 2 hetet, de meg is ra gondolok, varom a nyar vegi balatoni bulit, hogy ujra egyutt legyunk.

Szerintetek szakitanom kellene, ugy erzem szeretem meg ot es talan ha hazajonne rendbe tudnank hozno, de felek, hogy maradni akar.

Akkor jobb szakitani? 22/N, 27/F - a barat, es 25/F- A csoporttars.


2014. jún. 24. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan az nektek a parkapcsolat ha félévente találkoztok?
2014. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg nagyon ritkán mondom: szerintem hagyd egy kicsit alakulni a dolgokat. Légy most a barátoddal, aztán ha meggyőzött a lelkesedésével, akkor úgy sem fogsz kikacsintani. Vagy ha mégis? Akkor valószinüleg azt már megette a fene.

Tényleg nem a legjobb felállás, ilyen keveset találkozni, főleg, ha belóg a képbe egy másik pasi is. Szerelmes vagy még amúgy a barátodba? Voltak pillangók a hasadban, amikor megláttad most, sok idő után?

2014. jún. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, hogy izgultam, alig vartam, h8gy talalkozzunk, de en tanulok, nem tudok feladni mindent.

O csak a penz miatt valtott, pedig otthon is jol keresett.

En erzem, hogy meg ot szeretem, csak ha ez a felallas marad, felek gyorsan kihulnek az erzelmek, hiszen ami velem megtortent, vele is barmikor megtortenhet.

2014. jún. 24. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, mit csinálsz
2014. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!