Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni párkapcsolatra, aki értékeli, hogy nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok és inkább szerényebb vagyok? 36/N

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiak a te korosztályodban már elkeltek, hatalmas szerencsével találhatsz csak ilyet. Rajtuk kívül van néhány olyan egyedülálló harmincas férfi, aki ezeket értékelné, viszont túl van már néhány nagy csalódáson, és rájött, hogy a laza kapcsolatnak, szexelgetésnek több értelme van, mint feleslegesen energiát fektetni a tartós párkapcsolatba.
2014. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nő vagyok, mint a kérdező, szó szerint! Csak kissé fiatalabb! Elmondhatom, mi nagyon nem vagyunk menők! Sőt, a jobb férfiak ahogy én látom, a belevaló, nagyvilági, "pasizósabb" rámenősebb nőkre buknak! persze utána sírnak, amikor kiderül, hogy a nő szeretőt tart. Szóval a lényeg, a rámenősség a lényeg, meg a bevállalósság. Minél hü/yébb vagy, annál jobb.
2014. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Szóval a lényeg, a rámenősség a lényeg, meg a bevállalósság. Minél hü/yébb vagy, annál jobb."


Ezt erősen kétlem.

2014. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Olyan kell neked, akit nem kaphatsz meg, dolgozd fel. Nyilván, ha többen mondták ezt neked, akkor lehet benne valami, nem? Vagy mindenki hülye és csak te lehetsz okos?"


Ne haragudj, de kikérem magamnak ezt a hangnemet! Nem mondtam, hogy hülye mindenki és csak én lennék okos, egy kérdést tettem fel csupán, hogy magamhoz hasonló pasit hol lehet manapság találni. Én elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok és egy magamhoz hasonló srácot keresek. Ennyi..


Sajnos azt tapasztalom, hogy a nagydumás, rámenős nőknek van csak pasijuk, mert manapság ez a menő... én pedig évek óta egyedül.. ezen szeretnék változtatni, de nem tudom, merre keressek..

2014. jún. 24. 14:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális, mit kell ezen értékelni?


Bár, ha csak ennyit tudsz felmutatni, nem csodálom hogy ennyi idős vagy és nincs pasid.

2014. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Sajnos azt tapasztalom, hogy a nagydumás, rámenős nőknek van csak pasijuk, mert manapság ez a menő... én pedig évek óta egyedül.. ezen szeretnék változtatni, de nem tudom, merre keressek.."


Nem vagyok nagy dumás, sem rámenős, mégis van férjem, és nem volt hú de nehéz megtalálni. 24 éves korom óta vagyok vele. Amúgy 28 vagyok.


Rossz helyen keresgélsz, vagy neked még a tökéletes sem elég jó....nem írom hol ismerkedtünk meg, mert úgyis kritizálnád...vagy kifogást keresnél, hogy az miért nem jó hely ismerkedni:)

2014. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ezt mind értékelem, és ilyen lányt keresek. Csak sajnos én 28 vagyok. :(
2014. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!