Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmatlan vagyok párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan vagyok párkapcsolatra? Vagy miért mindig engem akarnak kihasználni? Miért mindig engem hagynak el?

Figyelt kérdés

Volt egy több éves kapcsolatom ott is mindig azt hallgattam,hogy milyen rossz ember vagyok,holott én ezt egyáltalán nem érzem így. Rendes voltam vele,soha nem csaltam meg,szerettem stb. A végén meg is csalt és ott hagyott szó nélkül. Azóta volt három srác is akikkel ismerkedtem,az elsővel úgy volt,hogy már bele szerettem,de 4. randin lefeküdtem vele és utána nem is keresett többet. A következővel úgy volt,hogy megint megkedveltem lassan szerelem,már szinte jártunk is,csókon kívül nem történt más,de egyik napról a másikra vissza se írt nekem és többé nem keresett,nem reagált semmire. A 3. szintén csak megdugni akart.

nagyon rosszul érzem magam,nem értem mi bennem olyan szörnyű? Miért mennek el tőlem az emberek? Miért kapom ezt? :(


2014. jún. 22. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nem illik korán lefeküdni velük. ez a kulcs.
2014. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem lehet a kulcs,hiszen a 2.-al nem történt semmi mégis úgy lelépett és olyan bunkón :( pedig ott aztán semmi olyan nem történt.
2014. jún. 22. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt nagyon nehéz megmondani. Kifogtad a hülyéket, úgy tűnik. Hány éves vagy?
2014. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy valami okkal mondta rád, talán gondolkozz el magadban mi bajuk lehet veled, ne legyél olyan biztos benne hogy te olyan jó ember vagy aki semmit nem csinált.

Bár az is lehet, hogy szerencsétlenül fogod ki őket :/ Szurkolok neked, hogy jöjjön az igazi.

2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
korod?
2014. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.

fogalmam sincs,hogy miért lépett le pl a második :(

bárki meglát amúgy csak megdugni akar. és annyira rosszul esik,hogy mindjárt elsírom magam. Nem értem,hogy miért kapom ezt,soha nem szoktam kihasználni az embereket,én az a típus vagyok akit pont ,hogy mások használnak ki,eddig az összes b.nőm összejött az exeimmel,vagy az aktuális barátommal. Vallásos is vagyok. ÉS a baj,hogy soha nem mondják el mi velem a baj,csak lelépnek szó nélkül

2014. jún. 22. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerős, akárhány lánnyal ismerkedtem meg eddig meg csak párszor lefeküdtünk és annyi, már probálkoztam itt is ismerkedni , de csak camszexelni akartak a lányok jo része.
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de senki nem tudja a választ :(
2014. jún. 22. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok én is.

minden pasi csak kamuzik nekem...

2014. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!