Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem és szeretet. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és szeretet. Van különbség?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 éve vagyok együtt, de már nem érzem azt amit régen. Szeretem őt, ez nem kétséges, mégis más érzés van bennem, mint a kapcsolatunk elején. A szex tökéletes, mindennel lázbahoz. Ugyanúgy kikészülök egy nyakpuszitól, mint az elejèn, ugyanúgy érzem azt a bizonyos lángot. De mégis más. Inkább szeretet, mint szerelem. Fordult már elő valakivel hasonló? Tapasztalatok? 22/L
2014. jún. 24. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A szerelmet elsősorban talán a szenvedély és a testi vonzalom különbözteti meg a szeretettől. Hisz akibe szerelmes vagyok, ugyanúgy mindent megtennék érte, mint mondjuk a szüleimért, csak hozzá vonzódom és tele van szenvedéllyel a kapcsolatunk.

21/N (3 éves a kapcsolatom)

2014. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem semleges számodra nincs baj.
2014. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy megvan a vonzalom, és a testi vágy is. Ezzel nincs gond. :)
2014. jún. 24. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem semmi gond. Nem tudom, mióta érzed másnak, de lehet csak rossz passzban vagy, vagy ilyesmi.. Nem minden nap ugyanolyan tökéletes, dehát persze ez nem újdonság nyilván neked se :D Talán mostanság hullafáradt vagy, vagy több a dolgod és ettől minden savanyúbb..
2014. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg meg lehet ezt különböztetni. Amikor szerelmes vagyok akkor szerintem az azért más, mert valami olyasmi a dolog, hogy sok-sok rejtély van amíg nem ismerem rendesen a másikat és szeretném minél jobban megismerni, érdekel és minden apró dologra odafigyel olyankor az ember, szinte minden pillanatban a kedvese kedvében akar járni. Később ez annyit változhat, hogy már viszonylag jól ismerik egymást a felek, kölcsönös mély bizalom és tisztelet van egymás iránt. Valóban szeretik egymást a felek mint két nagyon jó barát és szinte bármit meg is tudnak beszélni, egymást boldoggá teszik fizikai és szellemi síkon is de egymásnak segítenek is ha úgy van, stb.. valami ilyesmi szerintem a különbség de két hasonló érzést elég nehéz szavakba önteni :)

24/F

2014. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs. Sokféle szeretet van, pl. anyai, baráti. Meg szerelmes. Persze a szerelemnek vagy egy testi része is, de ha ez valamiért egy ideig nem lehetne, ugyanúgy szerelmes lennék a páromba. Tudom, kevesen állnak ugyanígy hozzá, de nekem maga a rózsaszín köd, a kezdeti fellángolás és szenvedély soha nem jelentette a szerelmet.

Természetesen ez idővel változik, mélyül.

Lehet, hogy mindenki mást ért szerelem alatt, úgyhogy elképzelhető, hogy a te számodra ez nem szerelem, mint ahogy nekem nem szerelem a lángolás.

2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!